Kam letieť v októbri s Easy Jet?

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky, easy jet

Sponzorované odkazy:

Kam letieť v októbri s Easy Jet?

O leteckej spoločnosti Easy Jet ste už počuli niekoľkokrát a ak pravidelne sledujete naše príspevky, potom veľmi dobre viete, o koho ide a čo spoločnosť vlastne ponúka. Nie je však na škodu si jej profil opäť trochu pripomenúť. Easy Jet je nízko nákladovou aerolinkou, ktorá na trhu patrí k tým najmladším. Preslávila sa predovšetkým vďaka svojim neuveriteľne lacným letenkám, ktoré doslova valcujú konkurenciu. Treba podotknúť, že ako skvele firma začala, tak rovnako tak sľubne aj pokračuje. Dnes sa pýši stovkami tisíc spokojných zákazníkov a miliónmi prepravených klientov, ktorí sa k aerolinke opätovne veľmi radi vracajú a rozhodne sa nie je čomu diviť, lebo práve Easy Jet patrí k tým firmám, vďaka ktorým ušetríte hŕbu peňazí a už nebudete chcieť lietať inak. Easy Jet každý mesiac updatuje zoznam veľmi výhodných akčných leteniek, ktoré vás do najrôznejších európskych destinácií dopravia naozaj za babku. Viete, ktoré to sú v októbri? My áno!

Londýn za 28 €

Londýn rozhodne nie je mestom, ktoré by bezmedzne miloval každý turista. Niekomu pripadá veľmi studený, strohý, neútulný a neprívetivý, iní si naopak zamilovali jeho nenahraditeľnú novogotickú architektúru a neustále zamračené počasie, ktoré je tak trochu romantické. Aby ste si však o metropole Veľkej Británie mohli urobiť obrázok sami a nesúdili na základe výpovedí známych alebo článkov, mali by ste ho aspoň jediný raz navštíviť. Neváhajte preto a využite akčnú ponuku leteckej spoločnosti Easy Jet a vypravte sa za krásami niekoľkomiliónového Londýna už dnes, a to za úžasných 28 €.

Autor: Francesca CappaAutor: Francesca Cappa

Rím za 25 €

Ďalšou európskou metropolou, ktorá stojí za návštevu, je hlavné mesto temperamentného a stále slnečného Talianska – Rím. Toto veľkomesto je jedným z najstarších miest na svete, čo je poznať z každého jeho kúta. Tamojšia architektúra a historické monumenty sú úplne typické a nezameniteľné a pre svoju krásu a monštruóznosť ospevované po celom svete. Ak sa do Ríma dostanete, nesmie vám uniknúť návšteva majestátneho Kolosea, chýbať by nemali ani múzeá, Národná galéria, opera a hlavná trieda s množstvom moderných aj dobových obchodov a typických talianskych tratórií, kde si pochutnáte na luxusnej pizze alebo cestovinách. Do Ríma môžete teraz letieť za senzačných 25 €.

Amsterdam za 35 €

Na Európe je úchvatné, že je pomerne malá a napriek tomu je každé jej hlavné mesto diametrálne odlišné a nezameniteľné so žiadnym iným. Keď si porovnáte Londýn, Rím a Amsterdam, ide o tak rozdielne mestá, že je skrátka musíte vidieť všetky. Amsterdam je známy svojou nevšednou architektúrou, priateľským obyvateľstvom a dobrým jedlom, preto si nezabudnite, ako suvenír, priviesť syr alebo čokoládu. Letenky do Amsterdamu teraz stoja iba 35 €.

Článok Kam letieť v októbri s Easy Jet? bol publikovaný 21. října 2015 v 17.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...