Austrália - Perth s Quatar Airways za 527 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, október, lacné letenky, Perth, Austrália, Quatar airways

Sponzorované odkazy:

Austrália - Perth s Quatar Airways za 527 €

Október je v plnom prúde a spolu s ním aj veľa akčných leteniek, ktoré vás v pochmúrnej a studenej jeseni určite veľmi potešia. Letné teplé dni sú definitívne preč a bohužiaľ sa už neohreje ani v typických stredomorských európskych letoviskách na juhu Talianska alebo Grécka. Nemusíte však zúfať, lebo sa nájde nespočetné množstvo leteniek do celého sveta, vďaka ktorým za skvelé ceny spoznáte doteraz nenavštívené kontinenty a odpočiniete si na prehriatych plážach. A kam sa v októbri vypraviť? Čo hovoríte na austrálsky Perth, ktorý je teraz za neskutočných 527 €.

Autor: Daniel LeeAutor: Daniel Lee

Lietajte štýlovo

Ako už samotný názov napovedá, letecká spoločnosť Qatar Airways vznikla v Katare, kde má tiež svoju domovskú základňu. Dátum vzniku je v roku 1993, pričom svoje prvé lety začala aerolinka podnikať o rok neskôr. Už vtedy sa stali aerolínie Qatar Airways senzáciou, lebo ako o Katare je známe, ide o veľmi bohatú a luxusnú oblasť. Nie je teda žiadnym prekvapením, že Qatar Airways predstavujú isté podmienky a niektorí by mohli tvrdiť, že ide o nadštandard. Aj napriek tomu však so spoločnosťou môžete letieť ekonomickou, biznis a prvou triedou, ako je tomu u väčšiny väčších leteckých spoločností v krajine. Qatar Airways sa špecializuje nielen na prepravu pasažierov, ale aj na prevoz najrôznejšieho tovaru, a to predovšetkým po Ázii. O tom, že je letecká spoločnosť vo svete veľmi obľúbená svedčí tiež fakt, že spolupracuje s tými najznámejšími aerolinkami ako je ANA, KLM? Lufthansa a mnoho ďalších. Ročne prepraví Qatar Airways milióny spokojných cestujúcich a treba podotknúť, že neustále zvyšuje svoje príjmy, čím sa dostáva k prednej leteckej elite. V roku 2008, konkrétne v decembri, získala letecká spoločnosť Qatar Airways titul najlepšie aerolínie v oblasti biznis triedy.

Do Austrálie len v októbri

Austrália je pre väčšinu Európanov a predovšetkým potom Slovákov stále veľkou neznámou, a to nielen preto, že je diametrálne odlišná, ale pravdepodobne z toho dôvodu, že je cenovo pomerne nedosiahnuteľná. Keď sa v Austrálii ocitnete, ste schopní sa hravo uživiť, lebo tamojšie ceny sú obdobné ako je tomu v Amerike, ak nie snáď výhodnejšie. Väčším problémom sú ale letenky, ktoré sú po väčšinu roka neuveriteľne drahé. Ak ste sa do Austrálie vždy chceli pozrieť, môžete si svoj odveký sen hravo splniť, a to s októbrovými letenkami od Qatar Airways, ktoré sú teraz za neskutočných 527 €. Austrália je plná úchvatných protikladov, teplotných rozdielov, historických pamiatok a takých kultúrnych odlišností, že sa tu nudiť rozhodne nebudete.

Autor: Alan LamAutor: Alan Lam

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Austrália - Perth s Quatar Airways za 527 € bol publikovaný 12. října 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...