Septembrové letenky od Wizzair

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky, wizzair

Sponzorované odkazy:

Septembrové letenky od Wizzair

September je úplne skvelým obdobím pre cestovanie. Jednak sa môžete vypraviť na last minute alebo last moment dovolenku, ktorú ste nestihli absolvovať cez leto či preto, že ste chceli značne ušetriť a rovnako tak si môžete naplánovať eurovíkend s partiou priateľov alebo romantický pobyt so svojím partnerom. Výhodou septembrového cestovania je fakt, že je podstatne lacnejšie, než keby ste sa rozhodli vziať si dovolenku v letnej sezóne. Chcete sa ešte tento rok vykúpať v stredozemnom mori, radi by ste navštívili v septembri Louvre alebo Koloseum? Potom sa pozrite na akčné letenky od spoločnosti Wizzair, vďaka ktorým môže cestovať za dobrodružstvom naozaj každý.

Wizzair je nízko nákladovou spoločnosťou, ktorá sa na trhu s letenkami objavuje už nejaký ten piatok a treba podotknúť, že stále stúpa na obľube cestujúcich. Jej neuveriteľnou výhodou je, že ponúka lacné letenky do obľúbených destinácií, kam sa radi pozrú nielen Slováci, ale ľudia z celého sveta. Wizzair vás síce nevezme do Malajzie alebo Japonska ani New Yorku, zato si prakticky za babku zaletíte do Milána, na Sardíniu, do Paríža, na grécke ostrovy alebo napríklad do Litvy a Lotyšska. Chcete sa pozrieť v septembri? Nechajte sa inšpirovať septembrovými letenkami od Wizzair a leťte ešte dnes.

Autor: Jose HidalgoAutor: Jose Hidalgo

Miláno za 29 €

Miláno je nepochybne jedným z najnavštevo­vanejších európskych miest. Síce svojim návštevníkom neponúka toľko historických okamihov a architektúry ako iné mestá, ale pýši sa niečím úplne iným a tým je láska k móde a k všetkému, čo je s ňou spojené. Ak niekde stretnete najviac svetových návrhárov, modeliek a s módou prepojených ľudí, potom je to práve v tomto niekoľkomiliónovom talianskom veľkomeste. Miláno je skvelým miestom pre nakupovanie, ale tiež pre zážitok v podobe luxusnej módnej prehliadky. Do Milána sa teraz s Wizzair pozriete za exkluzívnych 29 €.

Štokholm za 30 €

Keď sa povie Škandinávia, väčšine sa vybaví chlad, zima, čisto a neuveriteľná krása. A presne také je aj hlavné mesto Švédska. Miestni obyvatelia sú neuveriteľne kultivovaní a svoju krajinu si vážia, čo sa na jej vzhľade podpisuje. V Štokholme nenájdete špinavé zastávky MHD, povaľujúce sa odpadky na chodníku ani iné nepríjemnosti. Naopak sa môžete tešiť na ústretových občanov, skvelé jedlo, nevšednú architektúru a zábavu. Do Štokholmu sa teraz s aerolinkou Wizzair pozriete už za skvelých 30 €.

Paríž za 37 €

Zabudnúť samozrejme nesmieme ani na majestátny Paríž, ktorý je skrátka perlou európskych miest. Kto aspoň raz za život nebol v Paríži, ten ako by nežil. Hlavné mesto Francúzska je právom pyšné na svoje pamiatky, úzke romantické uličky a povesť najkrajšieho mesta planéty. A že ste ešte nemali tú možnosť sa do Paríža pozrieť? Potom neváhajte a vydajte sa ešte dnes, lebo vás letenky od Wizzair vyjdú na iba 37 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Septembrové letenky od Wizzair bol publikovaný 29. září 2015 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...