Septembrové letenky od EasyJet

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky, easyJet

Sponzorované odkazy:

Septembrové letenky od EasyJet

Ako každý mesiac, aj v septembri prichádza drvivá väčšina leteckých spoločností s množstvom atraktívnych zliav, akcií a nápadov, kam sa pozrieť. Ohromnou výhodou posledných rokov je fakt, že vznikajú stále nové letecké spoločnosti so zameraním na charterové a nízko nákladové lety, vďaka čomu môže cestovať naozaj každý a dokonca aj tí, čo majú značne obmedzený rozpočet. Preč sú doby, kedy sa do lietadla posadil len slušne zarábajúci človek a ostatní museli cestu za vysnívaným cieľom absolvovať autobusmi, vlakmi alebo osobnými automobilmi. Dnes je naopak cestovanie na vlastnú päsť drahšie, pretože ceny benzínu stále stúpajú, ale ceny leteniek rapídne klesajú. Svoje o tom vie veľmi obľúbená letecká spoločnosť Easy Jet, ktorú si obľúbili ľudia na celom svete. Pýtate sa prečo?

Prečo letieť s Easy Jet?

Easy Jet je jednou z najznámejších a vôbec najobľúbenejších leteckých spoločností na svete a odpoveď je úplne jednoduchá. Cestujúcim totiž ponúka to, čo veľa iných spoločností nie a tým sú neuveriteľne lacné letenky. Zameriava sa na nízko nákladovú dopravu, ktorá je jednak lacná, ale tiež komfortná, spoľahlivá, rýchla a predovšetkým bezpečná. Aerolinka Easy Jet pôsobí na trhu už niekoľko rokov a stále si získava nových a nových fanúšikov. Nie je sa čomu čudovať, pretože kto by nechcel na inak veľmi drahej doprave ušetriť? Za usporené peniaze si potom môžete dovoliť luxusnejší hotel, chodiť do reštaurácií alebo si pobyt trochu predĺžiť. Pokiaľ s Easy Jet spoločnosťou radi cestujete alebo ste doteraz nemali tú možnosť, pozrite sa na akčné septembrové letenky, vďaka ktorým je možné za pár eur precestovať celú Európu.

Londýn za 27 €

Londýn je jednou z tých európskych destinácií, ktorú veľmi radi navštevujú ľudia z celého sveta, vrátane Slovákov. Ak je Londýn aj vaším obľúbeným miestom a premýšľate, kam sa pozrieť na eurovíkend alebo kde nakúpiť vianočné darčeky v predstihu, vypravte sa práve sem. Do hlavného mesta Veľkej Británie totiž teraz môžete letieť za neskutočných 27 €.

Autor: Angelo AmboldiAutor: Angelo Amboldi

Rím za 28 €

Láka vás skôr teplejšie počasie, temperamentné obyvateľstvo, vynikajúca talianska kuchyňa a historické pamiatky? Potom neváhajte a vydajte sa v septembri do hlavného mesta Talianska. Rím je jedným z najstarších miest na svete, teda má svoju nezameniteľnú históriu a oplýva charakteristickým duchom. Rím a jeho pamiatky na vás teraz čakajú rovnako za skvelých 28 €.

Miláno za 30 €

Do tretice samozrejme nesmieme zabudnúť ani na Miláno, ktoré je rajom všetkých milovníkov módneho priemyslu a všetkého okolo štýlu. Tu nečakajte nespočetné množstvo pamiatok a historického umenia, ale na čo sa môžete vskutku tešiť sú módne prehliadky, zaujímaví ľudia a samozrejme nákupy. Do Milána sa s Easy Jet teraz pozriete za senzačných 30 €.

Autor: Bert KaufmannAutor: Bert Kaufmann

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Septembrové letenky od EasyJet bol publikovaný 28. září 2015 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...