Kos za 70 €

Tagy:  dovolenka, letenky, cestovanie, prázdniny, leto, pobyt, zájazd

Sponzorované odkazy:

Kos za 70 €

Aj keď má každý človek diametrálne odlišné záujmy a nie všetky sú úplne typické, jedno spája takmer všetkých ľudí na celej planéte a tým je cestovanie. Či už ste právnik, architekt, večný študent alebo napríklad milovník umenia, iste neodoláte poznávaniu iných krajín a kultúr. Cestovanie je príjemným spestrením stereotypu, obohacuje o nové poznatky a tiež spája kontinenty. V letných mesiacoch je turistická vlna najvýraznejšia, pretože ľudia prahnú po zahraničných dovolenkách pri mori, kde strávia konečne nejaký ten čas so svojou rodinou, partnerom, prípadne s priateľmi. Nemali ste tohtoročné leto ešte možnosť pozrieť sa za hranice krajiny a radi by ste tento fakt zmenili? Potom sa pozrite na akčnú ponuku leteckej spoločnosti Wizzair, s ktorou sa na prekrásny ostrov Kos dostanete už za senzačných 70 €.

Autor: AnnaaMichalAutor: AnnaaMichal

Prečo navštíviť práve Grécko?

Grécko je už veľa rokov populárnou turistickou oblasťou, o tom niet sporu a pravdepodobne to nikdy nebude inak. Táto krásna krajina sa nachádza na juhu Európy a vlastní všetko, čo by letná destinácia mala mať. Dlhé pláže, priezračné more, vysoké teploty, blankytnú oblohu, úchvatnú prírodu a k tomu vynikajúce jedlo. Čo viac si človek môže počas svojho zájazdu vôbec priať. Tento skvost môže ponúknuť veľa prímorských krajín, avšak Grécko predsa len trochu vyčnieva. Kým kultúra niektorých štátov vznikala postupne a pomerne nedávno, Grécko je jedným zo starovekých štátov, ktorý si dejiny budoval doslova tisícky rokov. Niet teda divu, že je Grécko dnes tak atraktívne. Na každom rohu nájdete pozostatky staroveku a tiež nespočetné množstvo pamiatok a stavieb, ktoré sú perlou krajiny a jasne dokazujú, že už vtedy Gréci dokázali postaviť majestátne paláce a vybudovať si všetko, čo by im hocikto mohol závidieť aj dnes. Ak vás kultúra a dejiny zaujímajú a na dovolenke neplánujete iba ležať pri mori a chytať bronz, potom je Grécko tým pravým miestom pre vás.

Zavítajte na ostrov Kos

Kos patrí k tým väčším Gréckym ostrovom a ročne ho navštevujú tisícky nadšených turistov, ktorí sa rok čo rok vracajú a na svoju dovolenku nemôžu zabudnúť. Ako väčšina gréckych ostrovov sa nachádza v Egejskom mori a od pevniny je vzdialený iba 4 kilometre. Nájdete tu nespočetné množstvo možností na ubytovanie, ktoré uspokoja úplne každého. Chcete za pobyt zaplatiť čo najmenej peňazí? Potom si vyberte jeden z príjemných kempov. Pre rodiny s deťmi sú skvelou voľbou rodinné apartmány a pokiaľ si potrpíte na luxus, iste vás poteší aj rad prvotriednych hotelových komplexov s maximálnym vybavením a starostlivosťou. Úchvatná príroda je na Kose samozrejmosťou, na čo sa ale tiež tešte, sú pamiatky a nie hocijaké. Kos je rodiskom starovekého lekára Hippokrata, preto pri svojich potulkách ostrovom nezabudnite navštíviť jeho dom.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Autor: Kevin GibbonsAutor: Kevin Gibbons

Článok Kos za 70 € bol publikovaný 9. srpna 2015 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...