Rhodos za 35 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky, grécko, rhodos

Sponzorované odkazy:

Rhodos za 35 €

Leto je síce v plnom prúde, ale než sa nazdáte, bude september a spolu s ním aj koniec tohtoročnej slnečnej a teplej letnej sezóny. Ak sa chcete s partnerom alebo so svojimi deťmi k moru pozrieť ešte tohtoročné prázdniny, potom by ste mali pomaly začať premýšľať nad kúpou leteniek a zájazdu, ktoré sú v auguste lacnejšie ako kedykoľvek predtým. Na slnečný grécky ostrov Rhodos sa teraz môžete pozrieť za senzačných 35 €, a to vrátane všetkých letiskových poplatkov, vďaka ktorým sa zvyčajne aj nízka cena letenky vyšplhá na neuveriteľnú sumu. Tak na čo ešte čakáte? Zbaľte si so sebou to najnutnejšie a vypravte sa za slniečkom ešte dnes!

Autor: Francesco SgroiAutor: Francesco Sgroi

Grécke ostrovy sú veľmi populárnou turistickou oblasťou, ktorú ročne navštívia tisícky nadšených turistov, a to nielen z Slovenskej republiky, ale z celého sveta. Čo sa Slovákov týka, tí si Grécko veľmi obľúbili predovšetkým preto, že je akousi zárukou krásnej dovolenky. Zatiaľ čo v niektorých destináciách môžete naraziť na nie dobré ubytovanie, nepríjemné obyvateľstvo a dokonca na špinavé pláže, v Grécku vám toto naozaj nehrozí a navyše sa môžete tešiť na neustále azúrovú oblohu bez jediného mráčika a tak vysoké subtropické teploty, že budete často hľadať tieň kvôli ochladeniu. Grécke ostrovy sú štatisticky vyhľadávanejšie než pevnina a jedným z favoritov je práve spomínaný Rhodos, kde sa to v letných mesiacoch turistami len tak hemží. Neváhajte a využite úchvatnej akčnej ponuky na lacné letenky a vypravte sa na krásny ostrov Rhodos ešte dnes, a to za senzačných 35 €.

Dych berúci ostrov Rhodos sa nachádza v oblasti Malej Ázie v Egejskom mori a jeho hlavným mestom je rovnomenná metropola Rhodos. Keď na ostrove budete, rozhodne sa vypravte aj do hlavného mesta. Ochutnáte tu nespočetné množstvo typických gréckych pokrmov, užijete si veľa gréckej zábavy, spoznáte príjemné temperamentné obyvateľstvo a okrem iného si so sebou nakúpite suveníry pre svojich najbližších a možno aj zaujímavé kúsky oblečenia a doplnkov, na ktoré v Slovenskej republike rozhodne nenarazíte.

Grécke ostrovy sú tiež veľmi populárne a vyhľadávané nielen pre svoju krásnu prírodu, nádherné pláže a priezračné more, veľa turistov sa teší aj na historické pozostatky gréckej mytológie, ktorá sa do dejín Európy hlboko zaryla a nechala v nej korene, na ktorých stojí dnešná vyspelá populácia. Grécka mytológia je plná zaujímavostí, bájí a architektonických stavieb, ktoré jasne dokazujú, že tu Grécko vládlo už pred tisíckou rokov. Na ostrove Rhodos taktiež nájdete nespočetné množstvo pamiatok a dejinných ukazovateľov, ktoré rozhodne stoja za výlet.

Autor: Francesco SgroiAutor: Francesco Sgroi

Článok Rhodos za 35 € bol publikovaný 3. srpna 2015 v 11.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...