Júl s Wizzair

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky, wizzair

Sponzorované odkazy:

Júl s Wizzair

Júl sa pomaly chýli ku koncu a ak ste ešte nestihli odletieť na letnú dovolenku, potom nastal ten správny okamih na balenie kufrov a kupovanie leteniek. V júli sú letenky zvyčajne veľmi drahé, pretože je letná sezóna, avšak u nízkonákladovej leteckej spoločnosti Wizzair môžete letenky zohnať za skvelé ceny.

Wizzair je jednou z najznámejších a tiež najobľúbenejších charterových spoločností, ktoré sú jasným dôkazom toho, že do zahraničia môžete odletieť aj za pár desiatok eur. Zatiaľ čo iné aerolinky krachujú a zúfalo rozpredávajú už tak dosť drahé miesta, Wizzair stále expanduje a svojim zákazníkom ponúka také podmienky, o ktorých sa vám môže inde len snívať. Áno, nepoletíte prvou triedou, za to ušetríte desiatky eur, ktoré následne môžete vložiť do ubytovania alebo suvenírov pre svojich najbližších. Kam sa teda v júli vypraviť s Wizzair?

Korzika za 72 €

Korzika je veľmi populárnym francúzskym ostrovom, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti talianskej Sardínie. Hoci ostrovy takmer susedia, každý je úplne odlišný. Na Korzike je poznať francúzska kultúra a jemnosť, zatiaľ čo Sardínia vyžaruje typickým talianskym temperamentom. Ak ste na Korzike doposiaľ neboli alebo by ste ju radi opäť navštívili, potom tak urobte ešte tento júl, kedy zoženiete letenky od spoločnosti Wizzair za senzačných 72 €, a to vrátane spiatočného letu a všetkých letiskových poplatkov.

Egypt za 32 €

Egypt bol dlhé roky vyhľadávanou turistickou oblasťou, ktorú mnoho Slovákov iste navštívilo. Výhodou tohto afrického štátu je fakt, že sa nikdy nemusíte obávať škaredého počasia. Egypt je tropická oblasť, kde je stále slnečno a naozaj horúco, a to predovšetkým v letných mesiacoch. Ak chcete mať záruku krásneho počasia za každých okolností, vydajte sa práve do slnečného Egypta. Letenky vás od nízkonákladového dopravcu Wizzair budú v júli stáť iba 32 €, a to vrátane všetkých poplatkov.

Švédsko za 59 €

Nie každý si potrpí na povaľovanie sa pri mori a pokiaľ aj vy patríte k tým turistom, ktorí radšej spoznávajú krajinu a užívajú si príjemných, skôr jarných teplôt, vypravte sa na letnú júlovú dovolenku do krásneho Švédska. Táto severská krajina vám učaruje prakticky okamžite. Na prvý pohľad je tu neuveriteľne čisto, pokojne, domy sú malebné a krajina berúca dych. Ubytovať sa môžete na vidieku, kde si užijete dostatok výletov, ak budete chcieť vidieť pamiatky a posedieť v dobrej reštaurácii, vydajte sa do hlavného mesta. Letenky v júli od Wizzair zoženiete na super cenu 59 €.

Článok Júl s Wizzair bol publikovaný 26. července 2015 v 15.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...