Júl s EasyJet - lietajte za babku

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, dovolenka, zájazd, akčné letenky, júl, easy jet,

Sponzorované odkazy:

Júl s EasyJet - lietajte za babku

Júl je typickým dovolenkovým mesiacom, kedy chce väčšina ľudí nielen oddychovať, ale tiež konečne tráviť spoločné chvíle so svojimi deťmi. Tiež sa chcete pozrieť do jednej z obľúbených destinácií a užiť si nezabudnuteľnú dovolenku pri mori? Potom nevyhadzujte úplne zbytočne peniaze za predražené letenky a radšej investujte do luxusného ubytovania. S akčnými júlovými letenkami od EasyJet sa môžete po celej Európe pohybovať už od úžasných 18 €, a to vrátane všetkých letiskových poplatkov.

Korzika za 46 €

Je všeobecne známe, že ostrovy sú malebnejšie a čistejšie, než pevnina a preto sa veľa ľudí vydáva radšej na ostrovné štáty. Veľmi obľúbenou oblasťou je napríklad francúzsky ostrov Korzika, nachádzajúci sa nad nemenej populárnym ostrovom Sardínia. Korzika je skvelým miestom nielen pre trávenie typickej letnej dovolenky pri mori, ale tiež si užijú milovníci turistiky, pretože tu nájdete množstvo kopcov a predovšetkým dych berúcu prírodu. Teraz vám na letenky na prekrásnu Korziku bude stačiť iba 46 €. Tak na čo ešte čakáte? Hurá za nezabudnuteľnými zážitkami.

Autor: Dennis JarvisAutor: Dennis Jarvis

Malta za 56 €

Ak sa v každom prípade chcete vypraviť na jeden z európskych ostrovov, potom určite zvážte aj pobyt na Malte. Španielsky ostrov Malta je impozantný vďaka svojej exotickej krajine, ale aj pre svoje nekonečné piesočné pláže, priezračné modré more a nepohrdnete ani tunajšími reštauráciami, kaviarňami a klubmi, kde si vo večerných hodinách užijete veľa zábavy s horkokrvnými Španielmi. Keď na ostrove budete, nezabudnite navštíviť aj jeho hlavné mesto, ktoré je preslávené radom historických architektonických pamiatok. Letenky na ostrov Malta vás teraz so spoločnosťou EasyJet vyjdú na senzačných 56 €, a to samozrejme vrátane všetkých letiskových poplatkov a spiatočnej cesty.

Madrid za 40 €

Tiež milujete poznávanie hlavných miest našich európskych velikánov? Potom by ste si rozhodne nemali nechať ujsť túto akčnú ponuku na dovolenku v prekrásnom Madride. Hlavné mesto Španielska je niečím, čo vo vás zanechá nezabudnuteľné zážitky, pre ktoré sa na západ Európy budete chcieť rozhodne ešte vrátiť. Užite si subtropické letné počasie v Španielsku, a to len za 40 €, čo je cena vrátane všetkých letiskových poplatkov.

Sicília za 59 €

Taliansko je krajinou, do ktorej sa každoročne vydávajú tisíce nadšených Slovákov a v budúcnosti tomu iste nebude inak. Taliansko je samé osebe tak krásna a príjemná krajina, že je prakticky nemožné, aby sa vám dovolenka nepáčila. Ak stále neviete, kam by ste svoju rodinu vzali tohtoročné prázdniny, vydajte sa na prekrásnu taliansku Sicíliu, kde vás okrem počasia, mora a čistých pláží nadchne aj priateľské prostredie a vynikajúce jedlo. Letenky na Sicíliu vás v júli budú stáť skvelých 59 €.

Autor: MOYANO BrennAutor: MOYANO Brenn

Článok Júl s EasyJet - lietajte za babku bol publikovaný 19. července 2015 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...