Akčné letenky do atraktívnych miest Ázie

Tagy:  lietanie, dovolenka, ázia, cestovanie, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky do atraktívnych miest Ázie

Keby ste si mohli vybrať čokoľvek, za čo by ste nemuseli míňať vlastné peniaze a čo by vás neuveriteľne bavilo zrejme po celý život, určite by ste jednoznačne volili cestovanie. Lietanie po celom svete, poznávanie nových kultúr a predovšetkým krásne počasie je niečo, za čo by drvivá väčšina populácie doslova a do písmena vraždila. Byť platený za cestovanie sa vám asi nepošťastí, ale aj cez to sa môžete pozrieť do celého sveta a značne ušetriť. A kam to bude teraz? Čo napríklad do atraktívnych miest Ázie, ktoré sú bežne, vďaka vysokým cenám, prakticky nedostupné…

Bangkok za 323 €

Keď sa povie exotika v Ázii, väčšina ľudí si samozrejme predstaví Thajsko, ktoré je neuveriteľne podmanivé a krásne samo osebe. Nemusíte bývať v päť hviezdičkovom hoteli a navštevovať drahé reštaurácie a butiky a napriek tomu budete Thajsko milovať. Táto krajina totiž oplýva krásami dlhých piesočných pláží, ktoré sú lemované kokosovými palmami a samozrejme priezračným oceánom. Dovolenka v Thajsku, ktoré je snom snáď každého, býva zvyčajne veľmi drahá. Vy si ju ale teraz môžete užiť za podstatne iné ceny, ktoré vám umožnia si svoj sen o rozprávkovej dovolenke ľahko splniť. Zaplaťte iba 323 € a vydajte sa so spoločnosťou Etihad Airways do vzduchu ešte dnes.

Autor: Mike BehnkenAutor: Mike Behnken

Hongkong za 299 €

Ázia je sama osebe pre nás Európanov neuveriteľne pútavá a lákavá, pretože sa od typických európskych metropol neuveriteľne líši. Kým mi vo svojich mestách vídame novogotické, romantické a renesančné stavby, v Ázii vznikajú neuveriteľné kolosy presklených a prakticky nekonečných budov, ktoré doslova siahajú do nebies. Nie je divné, že hneď ako sa v takom meste ocitnete, pripadáte si razom ako nanajvýš čudne. Hongkong je presne jedným z tých ázijských veľkomiest, na ktoré budete spomínať po zvyšok života, preto rozhodne stojí za návštevu. Využite neuveriteľné akčné ponuky spoločnosti Air France a vypravte sa do majestátneho Hong Kongu za senzačných 299 €, čo je celé vrátane poplatkov.

Kuala Lumpur za 328 €

Ďalším z extrémne vyspelých miest je tiež Kuala Lumpur, čo je hlavné mesto Malajzie. Zatiaľ čo Malajzia ako taká je pomerne chudobnou krajinou, kde ľudia dennodenne bojujú na plantážach o svoju obživu a trpia núdzou, hlavné mesto je metropolou ako sa patrí, ktorá je známa pre svoje technické a technologické vymoženosti, ktoré slávia úspech po celom svete, nielen v Ázii. Ak chcete spoznať ruch veľkomesta, ázijskú kuchyňu a luxusné reštaurácie a nákupné centrá na vlastnej koži, vydajte sa už dnes do úchvatného Kuala Lumpuru, a to za senzačných 328 €, len s leteckou spoločnosťou Lufthansa, ktorá v tomto mesiaci oplýva množstvom zliav.

Autor: Tatiana VDBAutor: Tatiana VDB

Článok Akčné letenky do atraktívnych miest Ázie bol publikovaný 12. července 2015 v 07.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...