Akčné letenky do Grécka - dovolenka za pár eur

Tagy:  lietanie, dovolenka, grécko, grécke ostrovy, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky do Grécka - dovolenka za pár eur

Grécko nesporne patrí k tým obľúbenejším turistickým oblastiam, kde sa ročne uchyľuje nespočetné množstvo turistov z celého sveta, vrátane Slovákov. Grécko je samo osebe veľmi rozmanitou oblasťou, preto nie je divné, že je tak obľúbené. Na jednej strane sú tu majestátne a dejinami pretkané Atény, na strane druhej grécke ostrovy, ktoré ponúkajú ideálne podmienky pre letnú dovolenku. Ak ste sa doteraz nerozhodli, kde sa na prázdniny vydáte, potom sa rozhodne zamerajte na tieto akčné letenky, vďaka ktorým sa do Grécka pozriete za senzačné ceny.

Lefkada za 36 €

Takmer každý cestovateľ hovorí, že ostrovné časti krajín sú vždy krajšie, pretože pôsobia autonómnym a čistejším dojmom. To je rozhodne pravda, a napriek tomu prekrásna grécka oblasť Lefkada môže množstvu ostrovov smelo konkurovať. Hneď ako sa na Lefkadu vypravíte, okamžite si ju zamilujete. Oblasť je totiž neuveriteľne bohatá na prírodné pamiatky, nechýba ani nespočetné množstvo paliem, dlhé pláže a nádherné priezračné more, pre ktoré sa na pevninu opäť radi vrátite. Teraz môžete Lefkadu navštíviť za senzačných 36 €, a to len s cestovnou spoločnosťou Student Agency.

Autor: Must See Greece.comAutor: Must See Greece.com

Kos za 44 €

Ďalším z impozantných gréckych ostrovov je nesporne ostrov Kos, ktorý v popularite návštevnosti stojí na prvých priečkach. Ak si chcete naozaj oddýchnuť, nemusieť riešiť vôbec žiadne problémy a pritom sa nachádzať v takmer panenskej prírode, potom sa rozhodne vydajte na majestátny ostrov Kos. V prípade, že by vás totiž polihovanie na pláži pod slnečníkom prestalo baviť, môžete sa vydať na výlety do tamojších kopcov, kde je jednak krásna príroda, ale aj príjemné počasie. Na ostrov Kos sa teraz môžete pozrieť za senzačných 44 €, a to len s leteckou spoločnosťou Blueair.

Kréta za 46 €

Kréta je najväčším stredomorským ostrovom a taktiež patrí Grécku. Na Krétu sa každoročne vypravia tisícky slovenských turistov a rozhodne sa nie je čomu diviť. Kréta totiž, rovnako ako zvyšok krajiny, má krásnu prírodu a rovnako ako grécke ostrovy tiež piesočné pláže, palmy a jednoducho pravý raj na zemi, kde chcete stráviť letnú dovolenku. Okrem toho sa ale Kréta môže pýšiť históriou, ktorá siaha až do dávneho starovekého Grécka. Minojská kultúra s legendárnym Minotaurom a labyrintom je známa po celom svete, preto nie je divné, že priťahuje toľko pozornosti. Na ostrov Kréta teraz môžete zavítať so spoločnosťou Air France za senzačných 46 €.

Autor: George TerezakisAutor: George Terezakis

Článok Akčné letenky do Grécka - dovolenka za pár eur bol publikovaný 7. července 2015 v 08.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...