5 akčných leteniek po Európe

Tagy:  akčné letenky, cestovanie, lietanie, leto, dovolenka, more, ostrovy

Sponzorované odkazy:

5 akčných leteniek po Európe

Snáď každý by sa v lete chcel pozrieť k moru alebo ísť aspoň na predĺžený víkend, kde si konečne oddýchnete a aspoň na chvíľu utečiete z toho každodenného stereotypu. Leto jednoducho nabáda k odpočinku a tráveniu času vonku, kedy je konečne krásne a ideálne na opaľovanie sa a užívania si chvíľ nielen na pláži. Túžite tiež po tom pravom letnom odpočinku, ale stále nie ste si istí, kam by ste sa mali vypraviť? Potom sa pozrite na úžasných 5 akčných leteniek, ktoré vás do európskych destinácií dopravia za skvelé ceny.

Malorka za 50 €

Oblasti Španielska možno vo všeobecnosti považovať za veľmi obľúbené lokality na cestovanie, pretože ponúkajú nespočetné množstvo možností. V Španielsku môžete jednak stráviť nerušenú dovolenku pri mori, vyhnúť sa ale nemusíte ani výletom do hôr alebo napríklad cyklistickým zábavám. Ak je potom vám Španielsko blízke, vypravte sa na prekrásnu Malorku, ktorá ponúka možnosť spoznať dych berúci krajinu, priezračné more a mnoho ďalšieho. Na Malorku sa teraz so spoločnosťou KLM pozriete za senzačných 50 €.

Štokholm za 24 €

Rozhodne nie každý človek prahne po mori a teplotách, ktoré sú často až na nevydržanie. Ak patríte k tým, čo si nepotrpia na typické dovolenky pri mori, potom vás iste zaujme ponuka od leteckej spoločnosti Air Berlin, ktorá teraz ponúka letenky do Štokholmu za skvelých 24 €. Štokholm je jedno k najkrajších európskych miest, ktoré vďaka svojej čistote, zvláštnej architektúre a podmanivej kultúre rozhodne stojí za návštevu.

Autor: gnuckxAutor: gnuckx

Miláno za 20 €

V posledných rokoch sa neuveriteľne rozmohol trend eurovíkendov, ktoré sú obľúbenou formou kratšej dovolenky pri rozsiahlej vzorke populácie. Výhodou eurovíkendov je fakt, že ich môžete podnikať prakticky kedykoľvek počas roka. V júli sa môžete pozrieť do talianskeho Milána s aerolíniami Wizzair za 20 €. Túžite po nákupoch vo veľkom štýle? Potom na vás Miláno práve čaká!

Kréta za 67 €

Grécke ostrovy sú sami osebe veľmi impozantné, a to nielen vďaka prekrásnej prírode, moru a stále krásnym teplotným podmienkam. Grécko sa pýši jednou z najstarších kultúr, ktoré priťahujú stále desiatky tisíc nadšených turistov. Ak chcete dovolenku pri mori skĺbiť s poznaním netradičnej architektúry a dejín, potom sa s leteckou spoločnosťou EasyJet vydajte na ostrov Kréta za skvelých 67 €, a to vrátane spiatočného letu a poplatkov.

Sicília za 36 €

Ak stále neviete, kam na dovolenku, Taliansko je vždy stávkou na istotu. V talianskych oblastiach je krásne úplne všade, preto nemusíte mať strach, že by ste snáď zo svojej voľby boli neskôr nešťastní. Vypravte sa teraz s leteckou spoločnosťou Blueair na úchvatnú temperamentnú Sicíliu, kam vás letenky vyjdú skvelých 36 €.

Autor: gnuckxAutor: gnuckx

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok 5 akčných leteniek po Európe bol publikovaný 6. července 2015 v 06.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...