Akčné letenky na jún

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky na jún

Jún nesporne patrí k najteplejším mesiacom v roku a aj napriek tomu, že ešte kalendárne nenastalo leto, môžeme sa tešiť z blankytne modrej oblohy bez jediného mráčika a z teplôt, ktoré môžu hrdo konkurovať stredomorským subtropickým oblastiam. Hneď ako sa v Slovenskej republike začne trochu viac otepľovať, ľudia automaticky začnú premýšľať nad možnosťou letnej dovolenky, ktorá je v nedohľadne a po ktorej takmer každý prahne. Máte už dosť toho každodenného všedného stereotypu a neželáte si nič iné, než aspoň na pár dní či týždeň, ľudovo povedané, vypadnúť? Potom sa inšpirujte akčnými letenkami na jún a vydajte sa na nezabudnuteľnú letnú dovolenku už dnes.

Autor: Francesco SgroiAutor: Francesco Sgroi

Lisabon za 67 €

Prekrásnym miestom, kde sa vám rozhodne bude páčiť, je Portugalsko. Táto južne položená krajina je natoľko rozmanitá že si v nej zaľúbenie nájde naozaj každý. V Portugalsku môžete samozrejme stráviť klasickú prímorskú letnú dovolenku, a to ako s malými deťmi, tak s partnerom alebo partiou priateľov. Nájdete tu nespočetné množstvo letovísk, ktoré zahŕňajú luxusné hotelové komplexy, rodinné apartmány, ale aj klasické kempy so stanmi a chatkami. Na svoje si skrátka príde milovník prepychu aj obyčajný chudobnejší študent alebo senior. Ak by ste chceli Portugalsko trochu viac spoznať, môžete sa vydať aj do hôr alebo do úchvatného hlavného mesta Lisabonu, kam vás letecká spoločnosť Lufthansa teraz dostane za senzačných 67 €.

Rhodos za 79 €

Keď sa povie Grécke ostrovy, väčšina ľudí si predstaví podobný obrázok. Krásne piesočnaté pláže, priezračné modré, až smaragdovo sfarbené more, veľa paliem, promenáda, ústretové miestne obyvateľstvo, skvelé jedlo a pitie a príjemné ubytovanie. A presne také Grécko je a rovnako tak aj všetky grécke ostrovy, ktoré sú veľmi obľúbenými a vyhľadávanými turistickými lokalitami. Premýšľate už teraz o letnej dovolenke, ktorá nezruinuje váš účet, ale napriek tomu si ju náležite užijete? Potom sa vyberte už v júni na grécky ostrov Rhodos, ktorý nesporne patrí k tým najkrajším miestam na našej planéte. Tešiť sa môžete na teplé more, krásne počasie a dobré ceny nielen za ubytovanie, ale aj za stravu. Cena letenky na ostrov Rhodos je teraz so spoločnosťou Air Berlin iba 79 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Akčné letenky na jún bol publikovaný 21. června 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...