5 tipov na najlacnejšie letenky

Tagy:  lietanie, dovolenka, zájazd, pobyt, jar, lacné letenky, leto

Sponzorované odkazy:

5 tipov na najlacnejšie letenky

Jún je jasným prísľubom blížiaceho sa leta, ktoré so sebou, celkom prirodzene, prináša veľa krásnych teplých dní, slniečko, možnosť podnikať výlety, ale predovšetkým jazdiť na zahraničné dovolenky, na ktoré sa väčšina ľudí teší celý rok. Tiež už sa nemôžete dočkať, až aspoň na krátky týždeň „vypnete“ a zameriate sa na nič nerobenie a povaľovanie sa na vyhriatej piesočnej pláži? Potom nastal ten správny čas, poobzerať sa po letenkách, ktoré sú tento rok čím ďalej lacnejšie. A že ešte neviete, kde sa vydať? Potom sa inšpirujte a cestujte lacno.

Maroko za 64 €

Maroko je prekrásnou arabskou krajinou, ktorá láka čoraz viac turistov. Jednak je tu príjemné prostredie a temperamentná kultúra, ale predovšetkým potom krásne počasie, teploty stále takmer tropické a nesporne priezračné more, v ktorom sa kúpať bude neuveriteľná radosť. Iste si tiež pochutnáte na vynikajúcej marockej kuchyni, ktorá je plná dobrôt, o ktorých sa vám ani nesnívalo. Do slnečného Maroka sa teraz, so spoločnosťou KLM, môžete vypraviť za senzačných 64 €.

Cyprus za 44 €

V oblasti blízko Arábie ešte zostaneme, lebo ďalšie obľúbenou turistickou destináciou, kde sa ročne vypravujú aj stovky Slovákov, je rozhodne Cyprus. Ostrov, patriaci napoly Turecku a Grécku, je preslávený svojimi krásnymi plážami a panenskou prírodou, ktorá vás okamžite uchváti. Ak sa na letnú dovolenku na Cyprus chcete vypraviť už v júni, cestujte len so spoločnosťou Easyjet, lebo vás cena letenky vyjde iba na 44 €.

Autor: LucianoAutor: Luciano

Malorka za 44 €

Milujete prudký španielsky temperament a najradšej by ste v oblastiach Španielska trávili svoje každé letné prázdniny? Potom sa vyberte tento rok na impozantnú Malorku, ktorá je nesporne jedno z najkrajších španielskych miest. Tento ostrov vám ponúka prekrásnu farebnú flóru, smaragdovo sfarbené more a samozrejme piesočné pláže s promenádou. Leťte s aerolíniami Easyjet a zaplaťte za letenku iba 44 €.

Sardínia za 72 €

Ak neviete, kde sa tento rok vydať k moru a arabských oblastí sa, vzhľadom k nepokojom trochu bojíte, potom sa vydajte tohtoročné leto do oblastí Talianska, ktoré nie sú o nič menej atraktívne, ba naopak. Či už sa rozhodnete vydať kamkoľvek, talianske oblasti vás rozhodne nesklamú. Istotu krásneho počasia, teplého mora a vynikajúcej stravy vám zaistí napríklad ostrov Sardínia, kam vás cena letenky so spoločnosťou Lufthansa vyjde na krásnych 72 €.

Nice za 86 €

Odjakživa milujete Francúzsko a nemôžete si vynachváliť šarm miestnych obyvateľov, ľahkú a kvalitnú stravu a predovšetkým prímorské prostredie, ktoré v sebe má štipku luxusu? Potom sa tento rok jednoducho musíte vydať do krásnej oblasti Nice, ktorá vo vás prebudí túžbu po dovolenkovaní a poznávaní nových krás. Cena letenky, s leteckou spoločnosťou Air Berlin, je teraz v júni skvelých 86 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok 5 tipov na najlacnejšie letenky bol publikovaný 18. června 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...