Májové akčné ponuky od Wizzair

Tagy:  lietanie, dovolenka, zájazd, exotická dovolenka, akčné letenky, lacné letenky, wizzair

Sponzorované odkazy:

Májové akčné ponuky od Wizzair

Letecká doprava je nesporne tou najkomfortnejšou formou cestovania a keby si každý človek mohol vybrať a neobzerať sa na financie, iste by automaticky zvolil práve lietanie. To je veľmi pohodlné, ale tiež najbezpečnejšie a predovšetkým najrýchlejší druh transportu. Kým automobilom idete k moru aj niekoľko dní, lietadlom ste vo vysnívanej destinácii za niekoľko hodín a pritom nemusíte „pohnúť prstom". No áno, avšak nie zďaleka každý si leteckú dopravu môže dovoliť. Našťastie ale existujú spoločnosti, ktoré poskytujú veľmi výhodné letenky, preto môžete cestovať takmer po celom svete, bez toho aby ste minuli všetky svoje nasporené peniaze. A s kým teda ideálne lietať? Čo hovoríte napríklad na Wizzair?

Letecká spoločnosť Wizzair rozhodne nepatrí k tým storočným stáliciam ako je napríklad KLM alebo Lufthansa, avšak svojimi skúsenosťami a predovšetkým bohatými recenziami je v leteckom svete neuveriteľnou konkurenciou. Táto aerolinka spoznala svetlo sveta v roku 2003, kedy si pár, konkrétne šesť, chytrých hláv povedalo, že skúsi nájsť spôsob, ako lietať komfortne, bezpečne, v pravidelných časových intervaloch a k tomu všetkému čo najlacnejšie. Že sa vám tieto kombinácie všetky pospolu zdajú byť takmer nemožné? Potom ste pravdepodobne ešte nemali tú možnosť alebo skôr česť letieť práve s Wizzair. Táto letecká spoločnosť vyvinula rad technológií, ktoré šetria čas a peniaze, preto si môže dovoliť ponúknuť naozaj lacné letenky, bez toho, aby počas letu hazardovali s vaším životom. Ak chcete s Wizzair odletieť na dovolenku ešte v máji, pozrite sa na akčnú ponuku, ktorú jednoducho nemožno odmietnuť.

Autor: MOYANO BrennAutor: MOYANO Brenn

Bari za 29 €

Každý určite niekedy počul o Bali, avšak Bari je už trochu menej známy pojem. Ide o oblasť Talianska, ktorá je veľmi krásna, rozmanitá a rozhodne stojí za predstavenie. V oblasti Bari, ktoré leží pri mori, sa nachádza veľa turistických lokalít, ale aj historické jadro, ktoré je veľmi obľúbenou atrakciou. Vydajte sa spoznávať krásy Talianska už dnes, a to konkrétne za senzačných 29 €, a to vrátane spiatočného letu a všetkých poplatkov.

Londýn za 33 €

Ak si príliš nepotrpíte na opaľovanie a kúpanie sa v mori alebo naopak pôjdete na rodinnú letnú dovolenku až cez hlavné prázdniny, vydajte sa teraz koncom mája aspoň na eurovíkend, ktorý je príjemným spestrením bežných pracovných dní. Čo takto zájsť sa pozrieť do Londýna, kam teraz zoženiete letenky za neskutočných 33 €, a to vrátane všetkých poplatkov a spiatočného letu.

Barcelona za 34 €

Jedným z najkrajších európskych miest je nesporne Barcelona, ​​ktorá musí uchvátiť snáď úplne každého človeka. Toto impozantné mesto na jednej strane ponúka úchvatnú architektúru a kultúrne pamiatky, na strane druhej je tu moderná metropola s množstvom vymožeností a zabudnúť nesmieme ani na neďaleké pláže a priezračné more. Barcelona je miestom, ktoré je možné navštíviť prakticky kedykoľvek, preto neváhajte a choďte ešte dnes, lebo letenky so spiatočným letom a všetkými poplatkami stoja iba 34 €.

Autor: Bert KaufmannAutor: Bert Kaufmann

Článok Májové akčné ponuky od Wizzair bol publikovaný 24. května 2015 v 12.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...