Last minute máj

Tagy:  lietanie, dovolenka, máj, last minute, cestovanie, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

Last minute máj

Last minute letenky, čiže letenky na poslednú chvíľu sú veľmi populárnou záležitosťou, ktorá sa na slovenskom trhu začala objavovať už pred niekoľkými rokmi. Od tej doby sa letecká doprava v Slovenskej republike rozmohla a všeobecne sa dá povedať, že sa s letenkami „roztrhlo vrece“. Ľudia cestujú lietadlami častejšie, lebo letenky značne zlacneli, ale benzín je čím ďalej drahší. Našťastie sú preč tie doby, kedy si leteckú dopravu mohlo dovoliť len pár vyvolených. Dnes môžete letecky cestovať prakticky po celom svete, a to za naozaj exkluzívne ceny. Chcete si urobiť prázdniny už v máji a vydať sa na dovolenku k moru alebo aspoň na eurovíkend po európskych destináciách? Potom sa nechajte inšpirovať last minute letenkami na máj a užite si ten pravý oddych už dnes.

Grécko za 234 €

Grécko je jednou z najvyhľadáva­nejších turistických oblastí a rozhodne sa nie je čomu diviť. Grécko je rozmanitým štátom, kde vás na jednej strane čaká nespočetné množstvo historických pamiatok, na strane druhej nádherná príroda, more, dlhé pláže, luxusné jedlo a jednoducho všetko, pre čo by ste do Grécka chceli odcestovať. V letných mesiacoch sú ideálnym cieľom grécke ostrovy, ktoré sľubujú vždy blankytne modrú oblohu, dych berúce klimatické podmienky a čisté more. Vydajte sa na dovolenku do Grécka už koncom mája, a to napríklad do krásneho štvorhviezdičkového hotela Eri Beach, ktorý sa nachádza na malebnej Kréte. dovolenka vás na 8 dní vyjde na senzačných 234 €, a to vrátane pobytu aj spiatočných leteniek.

Bulharsko za 261 €

Ďalšou veľmi vyhľadávanou turistickou destináciou je rozhodne Bulharsko. Cudzinci, nielen z Európy, si túto oblasť chvália pre jej extrémne lacno a tiež pre krásne piesočnaté pláže. Ak žijete v domnienke, že je Bulharsko post komunistickou nepeknou krajinou, ste vo veľkej omyle. Bulharsko je naopak veľmi krásnym prímorským štátom, kde si skorú letnú dovolenku rozhodne, so všetkým, užijete. Ak sa nebojíte cestovať all inclusive, vydajte sa do Bulharska, konkrétne do lokality Sveti vlas už dnes, ale za neskutočných 261 €. Presne tak málo vás bude stáť dovolenka na 8 dní v hoteli Paradise Beach.

Chorvátsko za 91 €

Takmer každý Slovák bol za svoj život aspoň raz v Chorvátsku a kto nie, ten sa tam iste chystá. Chorvátsko je preslávené tým, že ho navštevujú prevažne obyvatelia našej krajiny, preto sú miestni občania k Slovákom veľmi ústretoví a milí. Pred niekoľkými rokmi sa práve Chorvátsko stalo veľmi populárne a Slovákmi vyhľadávanou lokalitou a dnes tomu nie je inak. Obľuba v túto prímorskú krajinu síce akosi opadla, avšak stále sa nájdu tisíce Slovákov, ktorí na Jadran nedajú dopustiť. Dôvodom je jeho blízkosť, dorozumenie, priateľské prostredie a v neposlednom rade samozrejme more, pláže a krásna príroda, ktorej nemožno len tak konkurovať. Patríte aj vy k milovníkom Chorvátska? Potom sa za jeho krásami vydajte už dnes, a to za neskutočných 91 €. Áno, týchto necelých 100 € vás bude stáť 4-dňový pobyt v hoteli Delfin v Zelenej Lagune.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Last minute máj bol publikovaný 21. května 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...