3 najlacnejšie májové letenky

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, dovolenka, zájazd, akčné letenky, máj

Sponzorované odkazy:

3 najlacnejšie májové letenky

Cestovanie lietadlom bolo nesporne vždy tou najbezpečnejšou formou transportu a treba podotknúť, že aj najrýchlejšou a najpohodlnejšou. Všeobecne možno leteckú dopravu považovať za neuveriteľne skvelú vymoženosť, vďaka ktorej sa do požadovanej destinácie dopravíte ľahko a rýchlo. Avšak v predošlých rokoch bola práve letecká doprava vôbec najdrahšou, preto sa ľudia na dovolenku vypravili zvyčajne osobným automobilom, vlakom alebo autobusom. Dnes je ale všetko inak a naopak sa vám neoplatí ísť na vlastnú päsť, pretože ceny benzínu stále stúpajú, a letenky sú čím ďalej lacnejšie. Chcete cestovať po celom svete, spoznávať krásy okolitých štátov a pritom značne ušetriť? Potom sa nechajte inšpirovať májovými akciami a lietajte doslova za pár eur.

Brno – Londýn za 28 €

Väčšina ľudí automaticky lieta z letiska Václava Havla, ktoré je medzinárodné a samozrejme najväčšie. Vedeli ste však, že môžete odletieť tiež z Brna, kde je síce letisko o poznanie skromnejšie, však letenky vás v takom prípade budú stáť sotva pár desiatok eur. Z Brna môžete podnikať najrôznejšie nízkonákladové lety, vďaka ktorým neuveriteľne ušetríte. Čo hovoríte napríklad na cestu do Londýna, keď vás letenka bude stáť senzačných 28 €? Hlavné mesto Anglicka nikdy neomrzí a ak ste ho doteraz nenavštívili, teraz nastal ten správny okamih.

Autor: ThpohlAutor: Thpohl

Bratislava – Brusel za 22 €

Nedarí sa vám stále nájsť tie najlacnejšie letenky a preto zakaždým za leteckú dopravu miniete skoro viac, než za celý pobyt pri mori? Dôvodom môže byť napríklad fakt, že sa striktne sústredíte iba na odlety z Prahy. Avšak z okolitých miest lietajú veľmi lacné spoje, vďaka ktorým ušetríte až stovky €. Pozrite sa napríklad na Bratislavu, ktorá podniká lety do európskych metropolol doslova za pár euro. Teraz sa napríklad do prekrásneho Bruselu pozriete za skvelých 22 €, a to vrátane všetkých letiskových poplatkov a spiatočného letu.

Praha – Dublin za 29 €

Lacné letenky na vás samozrejme čakajú aj v Prahe a rozhodne ich nebude málo. Musíte len vedieť hľadať a oblúkom sa vyhýbať príliš okatým reklamám a výrazným ponukám, ktoré v sebe vždy skrývajú nejaké to „ale“. Nebojte si sadnúť preto k internetu a hľadajte a držte sa hesla, že kto hľadá, ten vždy nájde. Teraz sa napríklad do Dublinu pozriete za úžasných 29 €, čo je ponuka, ktorú nemožno len tak odmietnuť.

Ak chcete zohnať naozaj lacné letenky do európskych destinácií alebo vyhlásených prímorských letovísk, zamerajte sa predovšetkým na nízkonákladovú leteckú dopravu, ktorá je absolútnou jednotkou. Nezanevrite ale ani na známe letecké spoločnosti ako sú České aerolínie, Lufthansa alebo KLM, ktoré čas od času veľmi prekvapia s niečím netradičným a netypickým, ako sú letenky za pár eur a podobne.

Článok 3 najlacnejšie májové letenky bol publikovaný 18. května 2015 v 10.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...