Talianske Lamezia Terme za 60 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, zájazd, lamezia terme, taliansko, akčné letenky, lacné letenky, apríl, jar

Sponzorované odkazy:

Talianske Lamezia Terme za 60 €

Apríl a máj sú nesporne tými najpríjemnejšími mesiacmi v roku, pretože začína tá pravá a nefalšovaná jar, stromy nádherne kvitnú a voňajú, ľudia majú všeobecne lepšiu náladu, sú optimistickí a počasie je skvelé. Ani zima, ani nepríjemné horúco, ktoré nasleduje v júli a auguste. Bohužiaľ, ako to tak býva, väčšina ľudí si aj tie najkrajšie mesiace v roku musí „užívať“ za múrmi zamestnania. Máte iba voľné víkendy a radi by ste si opäť trochu odpočinuli od toho denného stereotypu, práce a domácnosti? Potom sa nechajte opäť inšpirovať akčnými letenkami, ktoré vás tento krát zavedú do prekrásneho talianskeho mestečka Lamezia Terme, kam sa teraz pozriete za senzačných 60 €, a to vrátane spiatočného letu.

Taliansko je všeobecne jednou z najpopulárnejších krajín, ktorú si turisti vyberajú pri svojich cestách za oddychom, lyžovaním alebo nákupmi. Taliansko je natoľko rozmanité, svojrázne a vždy plné zábavy, kultúry a krásneho počasia, že ho jednoducho nemožno nemilovať. Ak ste v Taliansku už niekoľkokrát boli a máte pocit, že vás takmer nemá čím prekvapiť, potom využite akčných leteniek a vydajte sa do krásneho mesta Lamezia Terme, ktoré je pastvou pre oči.

Autor: LametinoAutor: Lametino

Lamezia Terme

Iste ste počuli o talianskej lokalite zvanej Kalábria, ktorá je jednou z najnavštevo­vanejších. Jedná sa o úplne ideálnu oblasť pre trávenie letnej dovolenky alebo odpočinku, lebo tu nájdete prekrásne rodinné apartmány, ale tiež kempingy či luxusné hotelové komplexy, nechýba dych berúce pobrežie a koniec koncov tiež úchvatné mestečká, ktoré rozhodne stoja za predstavenie. Lamezia Terme je tretím najväčším mestom Kalábrie a nachádza sa na okraji Tyrhénskeho mora. Ak sa teda chystáte na skorú dovolenku k moru, tu si rozhodne prídete na svoje.

Lamezia Terme nie je len tak hocijakým talianskym mestom, pretože sa môže chváliť naozajstnou rozmanitosťou. Na jednej strane sa tu nachádza priezračné more a pláže, ktoré doslova nabádajú k leňošeniu a opaľovaniu sa, na druhej strane sú tu kopce, hory, veľa olivových hájov, sady so zeleninou a ovocím a v neposlednom rade tiež hrady a zámky, pre ktoré je práve okolie Lamezia Terme známe. Ak vás nebude baviť celý deň relaxovať na pláži, môžete si tu požičať osobný automobil alebo skúter a mestečko a jeho priľahlé okolie si prejsť na vlastnú päsť. Výlety vás budú baviť a rozhodne ich za pár dní nebudete mať dosť.

Ak si myslíte, že je Lamezia Terme nejakým menej známym a drobným mestom, ste na omyle. Žije tu okolo 70 000 obyvateľov, v meste preto nájdete kultúrne vyžitie, luxusné reštaurácie a mnoho ďalšieho.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Talianske Lamezia Terme za 60 € bol publikovaný 5. května 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...