Aprílová inšpirácia od Easyjet

Tagy:  lietanie, dovolenka, zájazd, easyjet, akčné letenky, lacné letenky, apríl, jar

Sponzorované odkazy:

Aprílová inšpirácia od Easyjet

Takmer každý človek, ktorý miluje cestovanie najradšej by poznal každý kút našej planéty, chce pokiaľ možno čo najmenej minúť za dopravu. Tá však býva často najnákladnejšia, obzvlášť pokiaľ sa jedná o zaoceánske lety cez pol zemegule. Ak nezarábate tisícky eur a radi by ste za letenky ušetrili, potom sa rozhodne zamerajte napríklad na leteckú spoločnosť Easyjet, ktorá je absolútnou jednotkou v oblasti akčných leteniek.

O spoločnosti Easyjet sme písali už niekoľkokrát, avšak nie je na škodu aerolínie trochu pripomenúť. Ide o pomerne novú firmu, zameriavajúcu sa prevažne na nízko nákladovú dopravu, konkrétne potom na letenky, a to v rámci Európy. S Easyjet sa tak môžete pozrieť prakticky do každého hlavného mesta v Európe a do mnohých obľúbených turistických destinácií, kam iné aerolínie lietajú za mnohonásobne viac. Radi by ste sa v apríli pozreli do inej krajiny alebo si užili krátky eurovíkend? Potom sa nechajte trochu inšpirovať a vydajte sa s Easyjet do oblakov ešte dnes.

Londýn za 30 €

Londýn nepochybne patrí k najimpozantnejším mestám našej planéty a my máme neuveriteľné šťastie, že sa nachádza pomerne blízko Slovenskej republiky. Hlavné mesto Veľkej Británie je populárne pre svoju studenú novogotickú architektúru a tiež pre nákupy, ktoré tu môžete uskutočniť za veľmi malé peniaze. Ak ste v Londýne doteraz neboli alebo by ste ho radi navštívili znova, vydajte sa na cesty už v apríli, lebo vás letenka od spoločnosti Easyjet vyjde na skvelých 30 €, a to vrátane letiskových poplatkov.

Autor: MewikiAutor: Mewiki

Amsterdam za 33 €

Ďalším vyhľadávaným európskym mestom, kde sa každoročne schádza čím ďalej viac turistov z celého sveta, je rozhodne Amsterdam. Hlavné mesto Holandska je natoľko charakteristické a iné, ako ostatné metropoly, že ho spoznáte aj na obrázku. Ulice Amsterdamu sú malé, takmer nenápadné, budovy farebné, udržiavané a rozhodne si nemôžete nevšimnúť organickej architektúry. Holandsko je skvostnou krajinou samo osebe a vidieť Amsterdam je akousi čerešničkou na torte. V Amsterdame rozhodne nezabudnite navštíviť jeden z legendárnych coffee shopov, ktoré vo vás určite nechajú nezabudnuteľné zážitky. V apríli sa s Easyjet do Amsterdamu pozriete za senzačných 33 €.

Miláno za 25 €

Miláno by mal za svoj život navštíviť, aspoň raz, snáď každý človek, a to aj napriek tomu, že sa zďaleka nejedná o najkrajšie mesto v Európe. Miláno neoplýva architektúrou, ako napríklad impozantný Rím alebo Paríž, avšak sa môže pýšiť prvenstvom v oblasti módy a štýlu. Ak chcete na jednom mieste čerpať módnu inšpiráciu, vidieť svetové módne ikony, návrhárov a topmodelky, potom sa rozhodne vypravte do Milána. Navyše tu nájdete snáď všetky obľúbené odevné značky, preto sa nemusíte obávať, že by ste domov prišli s prázdnymi rukami. Letenky do niekoľko miliónového Milána vás v apríli od spoločnosti Easyjet budú stáť iba 25 €.

Autor: G.dallortoAutor: G.dallorto

Článok Aprílová inšpirácia od Easyjet bol publikovaný 13. dubna 2015 v 07.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...