Last minute letenky na apríl

Tagy:  lietanie, dovolenka, zájazd, exotická dovolenka, akčné letenky, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

Last minute letenky na apríl

Pojem last minute nie je žiadnou novinkou, ba naopak sa v turistike objavuje už nejaký ten rok a treba podotknúť, že sa stáva čoraz populárnejším. Last minute znamená na poslednú chvíľu, čiže letenky alebo rovno celý zájazd si zaobstaráte takpovediac „za päť dvanásť“, čo môže byť mnohokrát stresujúce, avšak môžete tiež ušetriť stovky eur, čo sa rozhodne oplatí. Ak už dlhšiu dobu premýšľate, že by ste sa vydali do zahraničia, či už na krátky eurovíkend alebo k moru za exotikou, pozrite sa na aktuálne last minute aprílové letenky a vydajte sa na dobrodružnú cestu ešte dnes!

Bombaj za 366 €

India je krajinou mnohých protikladov a ľudia ju buď milujú, alebo nenávidia. Na jednej strane je tu neuveriteľná chudoba, preľudnenie a chaos, na strane druhej dych berúca a nezameniteľná kultúra, nespočetné množstvo prekrásnych pamiatok, vynikajúca kuchyňa a ústretové obyvateľstvo. A práve hlavné mesto Bombaj je typickým príkladom indickej rôznorodosti. Ak sa nebojíte spoznávať úplne nové kultúry a ste cestovateľmi telom i dušou, vypravte sa do hlavného mesta Indie už za 366 €, a to so spoločnosťou Turkish Airlines.

Autor: José Reynaldo da FonsecaAutor: José Reynaldo da Fonseca

New York za 372 €

Spojené štáty americké sú miestom, ktoré navštíviť túži väčšina ľudí na tejto planéte. Amerika nás totiž obklopuje prakticky neustále, a tak nie je divné, že po jej poznaní ľudia tak prahnú. Pravdepodobne najatraktívnejším miestom USA je majestátne a zároveň najľudnatejšie mesto, ktorým je samozrejme New York. Niekoľko miliónová metropola s množstvom mrakodrapov je lákadlom, ktoré so spoločnosťou British Airways môžete navštíviť už za neskutočných 372 €.

Djerba za 82 €

Síce je ešte len apríl a v Slovenskej republike sotva začína jar, v niektorých oblastiach je už krásne teplo. Reč tentokrát nie je o Karibiku alebo Indonézii, kde je krásne po celý rok, ale napríklad o Turecku a konkrétne o ostrove Djerba. Tam vás čakajú krásne pláže, priezračné more a tiež lacné suveníry a orientálna kuchyňa. Na prekrásny ostrov Djerba, ktorý je tiež turisticky obľúbenou lokalitou, sa s aerolíniami Condor môžete pozrieť už za skvelých 82 €.

Sao Paulo za 286 €

Čím ďalej lákavejšou oblasťou sa stáva Južná Amerika, ktorá má turistom naozaj čo ponúknuť. Jej rozmanitá krajina, nížinaté polia, hory, prekrásne piesočné pláže a multikultúrne metropoly sú lákadlom, ktorému možno len veľmi ťažko odolať. Ak patríte medzi milovníkov temperamentu a španielske obyvateľstvo je vášmu srdcu blízke, vypravte sa do divokej Brazílie, a to už za senzačných 286 €, s leteckou spoločnosťou Royal Air Maroc.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Autor: FMLAutor: FML

Článok Last minute letenky na apríl bol publikovaný 7. dubna 2015 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...