Punta Cana s TUIfly za 316 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, zájazd, exotická dovolenka, akčné letenky, punta cana, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

Punta Cana s TUIfly za 316 €

Obdobie letných dovoleniek je síce ešte v nedohľadne, ale ak chcete už teraz odpočinok a vymaniť sa, aspoň na chvíľu, z toho zabehnutého stereotypu, vydajte sa na exotickú dovolenku, ktorá vo vás zanechá nezabudnuteľné zážitky. V oblastiach Stredozemného mora, kam väčšina ľudí chodí práve na letnú dovolenku, je v tomto období ešte chladno, kde vám ale bude úplne skvele, je napríklad Dominikánska republika. Čo hovoríte na akčné letenky na Punta Cana za 316 €? Len s leteckou spoločnosťou TUIfly.

Iste si predstavujete malebné obrázky exotických kokosových paliem, bieleho piesku a smaragdovo zeleného mora. Tak presne možno popísať oblasť Punta Cana, ktorá je najnavštevovanejšou a turisticky najobľúbenejšie lokalitou v Dominikánskej republike. Dominikánska republika je sama osebe centrom turistov prakticky po celý rok a rozhodne sa nie je čomu diviť. Ostrov v karibskej oblasti sa pýši neuveriteľnou rôznorodosťou, pre ktorú si ho nemožno nezamilovať. Na jednej strane sa totiž nachádzajú prekrásne dlhé pláže, na strane druhej potom hory, vďaka ktorým je možné podniknúť vzrušujúci výlet a užiť si tak aj pešiu turistiku. Ak nie ste typ na dlhé „váľanie sa“ pri vode, potom je pre vás Dominikánska republika ideálnym variantom.

Autor: Punta Cana Just SafariAutor: Punta Cana Just Safari

Ak ste sa rozhodli využiť akčnú ponuku naozaj lacných leteniek za exotikou, môžete si byť istí, že sa v Punta Cana nudiť nebudete. V celej oblasti sa nachádza okolo 30 hotelových komplexov, ktoré sa predháňajú vo svojom luxuse. Ak si na prepych potrpíte, potom sa môžete tešiť na bazény, akvaparky, gold, fitness centrá, masáže, vynikajúce pokrmy a mnoho ďalšieho. Samozrejmosťou sú potom luxusne vybavené izby s wifi pripojením na internet, satelitnou televíziou, telefónom a nechýba ani nonstop recepcia. V prípade, že si exotickú dovolenku predstavujete skôr v komornom duchu alebo si chcete užiť romantiku s partnerom, pri ktorej vás nebudú rušiť ostatní účastníci zájazdu vo vedľajších izbách, potom sa ubytujte v malebných apartmánoch alebo bungalovoch pri pláži, ktoré sú komfortne zariadené a poskytujú všetko , čo potrebujete. Nehľadiac na cenu, ktorá je samozrejme mnohonásobne nižšia, než v luxusných hoteloch neďaleko.

Prečo letieť z TUIfly?

Letecká spoločnosť TUIfly je po Lufthanse a Air Berlin treťou najväčšou aerolinkou v Nemecku. Aerolinka má už istú históriu, bohaté skúsenosti, preto počas letu rozhodne nemusíte mať strach. Čo sa leteniek týka, tie sú u TUIfly zvyčajne pomerne lacné, lebo spoločnosť podniká predovšetkým charterové lety, a to nielen v oblastiach Stredomoria, ale aj za oceány.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Autor: MGA73bot2Autor: MGA73bot2

Článok Punta Cana s TUIfly za 316 € bol publikovaný 8. dubna 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...