4 tipy na najvýhodnejšie letenky

Tagy:  lietanie, dovolenka, zájazd, exotická dovolenka, akčné letenky, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

4 tipy na najvýhodnejšie letenky

Milujete cestovanie a najradšej by ste mu zasvätili život? Potom by ste museli byť najskôr milionári, pretože venovať sa takému koníčku, je pomerne nákladné a obzvlášť v prípade, ak necestujete sami. Našťastie však existujú najrôznejšie akcie, zľavy a ponuky, vďaka ktorým získate letenky za neuveriteľne nízke ceny, a to doslova do celého sveta. Chcete na grécke ostrovy, do New Yorku alebo na Kapverdy?

Kréta za 63 €

Grécke ostrovy patria k najobľúbenejším turistickým oblastiam vôbec, pretože sú veľmi rozmanité a krásne. Na jednej strane je tu teplé priezračné more a veľa komfortných apartmánov, na strane druhej potom tisícky rokov staré dejiny, ktoré sú neuveriteľným lákadlom. Ak je vám Grécko blízke, potom by ste sa určite radi pozreli na prekrásnu Krétu, ktorá je známa svojou tajomnou minojskou kultúrou. Letenky na Krétu teraz zoženiete za neskutočných 63 €, a to len od leteckej spoločnosti Condor.

Autor: Tango7174Autor: Tango7174

Tokio za 245 €

Tokio je mestom, ktoré je natoľko špecifické, že ho nemožno pripodobniť k žiadnemu inému. Japonská metropola je neuveriteľne preľudnená, vládne v nej chaos a napriek tomu má svoje špecifické čaro, ktoré by chcel nejeden turista zažiť na vlastnej koži. Tokio je známe aj svojimi modernými stavbami a technikou, ktorú navyše v meste zoženiete veľmi lacno. Ak by ste sa do Japonska tiež radi pozreli, teraz máte jedinečnú príležitosť, a to vďaka neskutočne lacným letenkám od spoločnosti Aeroflot. Kúpte si letenky do Tokia za senzačných 245 € a vydajte sa za dobrodružstvom už dnes.

Peking za 299 €

Patríte k milovníkom Ázie a najradšej by ste ju preskúmali skrz-naskrz? Teraz máte neopakovateľnú možnosť si tento svoj tajný sen splniť. Môžete sa totiž pozrieť do majestátneho čínskeho Pekingu už za skvelých 299 €, a to len s leteckou spoločnosťou Transaero Airlines. Peking je mestom ktoré nikdy nespí a nikdy vás neprestane prekvapovať, preto si nezabudnite svoje fotoaparáty a hurá na výlet do Ázie!

Kapverdské ostrovy za 176 €

Už máte dosť toho všedného stereotypu, letná dovolenka je ešte v nedohľadne a vy sa už nemôžete dočkať, až si oddýchnete na vyhriatej pláži a okúpete sa v oceáne? Potom sa vydajte na prekrásne Kapverdské ostrovy, ktoré lákajú svojou exotickou krásou po celý rok. Teraz na Kapverdské ostrovy zoženiete letenky za neuveriteľných 176 €, a to len od aerolínií TUIfly, ktorá sa špecializuje na charterové lety po celom svete. Nečakajte, až bude ponuka nenávratne preč a odcestujte za exotikou ešte dnes.

Autor: GorgoAutor: Gorgo

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok 4 tipy na najvýhodnejšie letenky bol publikovaný 6. dubna 2015 v 07.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...