Srí Lanka za 245 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, srí lanka, cejlon, exotika, exotická, dovolenka

Sponzorované odkazy:

Srí Lanka za 245 €

Letecká doprava je nesporne tým najlepším druhom transportu, aký si vôbec možno predstaviť. Kým automobilom trvá cesta pomerne dlho a do odľahlejších krajín by ste išli aj niekoľko dní, v lietadle sa nemusíte prakticky o nič starať, len sa pohodlne posadíte do svojho sedadla a za pár hodín ste vo vami vybranej destinácii. Kto by teda na leteckú dopravu mohol zanevrieť.

O tom, že sú lietadlá komfortné a predovšetkým najbezpečnejšie, nie je pochýb, avšak v predošlých rokoch si cestovanie lietadlami mohla dovoliť len hŕstka ľudí, pretože ceny leteniek boli neuveriteľne vysoké. To sa však rapídne zmenilo a dnes si zaobstaráte letenky za skvelé ceny, vďaka ktorým sa do exotických končín pozrie aj priemerný občan. Chcete si oddýchnuť od každodenného stresu, načerpať nové sily a pripraviť svoje premrznuté telo na jar? Potom využite akčných ponúk a vydajte sa za exotikou ešte dnes!

Autor: Milei.vencelAutor: Milei.vencel

Letenky last minute sa oplatia!

Ohľadom leteniek na poslednú chvíľu, ktoré môžete všeobecne poznať ako last minute, je veľa ľudí neuveriteľne skeptických. Jedni tvrdia, že v tak lacných letenkách musí byť nejaký háčik, iných zase stresuje predstava, že by sa mali zbaliť takmer zo dňa na deň. Samozrejme, mať svoje plány dopredu nalinkované je vždy lepšie, už kvôli vašej práci, deťom a podobne, avšak vďaka last minute letenkám môžete ušetriť aj stovky eur a za neuveriteľne nízke ceny sa pozrieť do miest, ktoré by vás inak finančne zruinovalo. No uznajte sami, či sa v takomto prípade last minute predsa len neoplatí?

S last minute letenkami prichádzajú čoraz častejšie aj populárne spoločnosti, ktoré majú svoju históriu, veľmi dobré meno a je potrebné podotknúť, že obvykle aj vysoké ceny. Aby však tieto stálice časom neprevalcovali charterové a nízkonákladové aerolínie, nezostane im, ako sa prispôsobiť, čo turistom rozhodne nie je proti srsti. Akčné letenky na Srí Lanku ponúka napríklad známa spoločnosť Lufthansa, vďaka ktorej sa na prekrásny ostrov pozriete už za senzačných 245 €.

Srí Lanka v kocke

Srí Lanku si možno doteraz pamätáte pod jej pôvodným menom Cejlón, ktorý zanikol pred niekoľkými rokmi. Ostrov sa nachádza v juhovýchodnej Ázii, a to neďaleko od Indie, od ktorej ho delí Bengálsky záliv. Srí Lanka všeobecne patrí k najnavštevo­vanejším turistickým oblastiam, lebo práve o tomto kúte sveta možno hovoriť ako raji na zemi. Počasie je tu tropické, čiže nechýba vlahý svieži vzduch a teploty okolo 30 stupňov. Na ostrove si rozhodne dostatočne oddýchnete, o tom niet pochýb a hneď ako začnete mať dosť všetkého toho povaľovania sa na pláži, môžete ísť na výlet, pretože Srí Lanka v sebe skrýva toľko tajov a krás, že by bola škoda ju trochu nepreskúmať. Čo sa ubytovania týka, sklamaní v žiadnom prípade nebudete. Vybrať si môžete romantický bungalov pre dvoch alebo jeden z luxusných hotelových komplexov, kde nechýbajú bazény, wellness, golf, fitness, all inclusive servis a mnoho ďalšieho.

Autor: Magnus ManskeAutor: Magnus Manske

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Srí Lanka za 245 € bol publikovaný 18. února 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...