USA - Chicago za 352 €

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, akčné letenky, zájazd, dovolenka, pobyt, chicago, klm

Sponzorované odkazy:

USA - Chicago  za 352 €

Ešte pred desiatimi rokmi si letenky mohli dovoliť len majetnejší ľudia, zatiaľ čo stredné vrstvy jazdili k moru osobným automobilom. Doba však rapídne pokročila dopredu a teraz môže cestovať predovšetkým pomocou leteckej dopravy, naozaj každý. Letecké spoločnosti aj cestovné kancelárie sú si enormného záujmu turistov veľmi dobre vedomé a preto prichádzajú neustále s akčnými ponukami, ktoré jednoducho nemožno odmietnuť. Nechajte sa inšpirovať aj vy a urobte si v januári menší výlet, napríklad do Spojených Štátov Amerických.

Prečo cestovať v januári?

Január je úplne geniálnym obdobím na cestovanie všetkého druhu, a to hneď z niekoľkých pádnych dôvodov. Jednak nie je letná sezóna, kedy ľudia najčastejšie navštevujú prímorské destinácie a vzhľadom k faktu, že je zima, veľa turistov čaká práve na ono oteplenie. Ďalším dôvodom sú tiež Vianoce, ktoré minulý mesiac skončili a veľa rodinných účtov doslova a do písmena vybielili. A práve tieto faktory veľmi úzko ovplyvňujú marketingové stratégie aerolínií, ktoré ponúkajú čoraz lacnejšie letenky, a to úplne do celého sveta. Ak už nechcete sedieť doma a radi by ste si opäť trochu oddýchli, využite neopakovateľné ponuky a cestujte už dnes.

Autor: MobiusAutor: Mobius

Kam sa vydať?

Úplne zbytočne by bolo, v januári zamieriť do niektorého zo stredomorských letovísk, ktoré ideálne navštívite v lete, kedy tu panujú príjemné subtropické teploty. Vzhľadom k tomu, že v sú teraz v Európe skôr jesenné podmienky, cestovanie na juh Talianska, do Grécka alebo na Maltu, je prakticky bezpredmetné. Kde by sa vám ale naopak mohlo páčiť je Austrália alebo Nový Zéland, kde je momentálne leto, zabudnúť nesmieme ani na Afriku a samozrejme na Ameriku, kam sa môžete vypraviť po celý rok. Ak nemusíte tráviť január pri mori, ale chceli by ste zažiť pravý a nefalšovaný ruch amerického veľkomesta, vydajte sa so spoločnosťou KLM do Chicaga, kde vás čaká množstvo zaujímavostí, na ktoré len tak nezabudnete.

Chicago s KLM

Chicago, čiže veterné mesto, je jedným z najväčších amerických miest a ak sa vám niekde bude naozaj páčiť, potom je to práve tu. Oproti New Yorku a Los Angeles, ktoré sú o niečo početnejšie, v Chicagu nájdete nespočetné množstvo parkov, zelene, ale aj kultúrne pamiatky a prekrásnu architektúru, ktorá vás neraz donúti vytiahnuť fotoaparát alebo dokonca kameru. V Chicagu si tiež musíte zájsť na typický burger a rozhodne si užijete aj nákupy, ktoré vás vyjdú na pár eur, pretože oblečenie je v Amerike pomerne lacné. A s kým do Chicaga cestovať? Ideálne s leteckou spoločnosťou KLM, ktorá má skvelé meno, výborné recenzie, dlhoročné skúsenosti a v januári navyše akčné letenky za neuveriteľných 352 €.

Autor: ArpingstoneAutor: Arpingstone

Článok USA - Chicago za 352 € bol publikovaný 18. ledna 2015 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...