Dominikánska republika s Air Berlin za 246 €

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, akčné letenky, zájazd, dovolenka, pobyt

Sponzorované odkazy:

Dominikánska republika s Air Berlin za 246 €

Január je ideálnym obdobím pre exotické dovolenky, a to hneď z niekoľkých dôvodov, ktoré vás okamžite presvedčia o tom, že chcete cestovať práve teraz. Jednak si oddýchnete od tuhej zimy a každodenného stereotypu, doma do letných prázdnin vám bude o poznanie rýchlejšie bežať čas a navyše si zaobstaráte nielen letenky, ale celé pobyty, za neskutočne nízke ceny. Tak na čo ešte čakáte? Vydajte sa do Dominikánskej republiky už dnes, a to za senzačnú a neopakovateľnú cenu 246 €, len s leteckou spoločnosťou Air Berlin.

Dominikánska republika je prekrásnym exotickým ostrovným štátom Veľkých Antíl, nachádzajúca sa kúsok od presláveného miesta Haiti. O Dominikánskej republike sa často hovorí, že hoci je veľmi krásna a vzrušujúca, môžu vás tu zastihnúť silné dažde. To je síce fakt, avšak práve v zimnom období sa môžete tešiť na slniečko, teplo a nekonečné romantické scenérie, tiahnuce sa pozdĺž celého pobrežia, bieleho piesku, kokosových paliem a nádherného priezračného mora. A ak žijete v domnienke, že tropické podnebie znamená neskutočné teplo, potom ste tiež na omyle. Pod týmto pojmom si predstavte príjemných 28 alebo 30 stupňov a vzhľadom k lokalite skôr vlhko, ktoré je veľmi príjemné a navyše prospešné pre pleť a celkovú pokožku.

Dominikánska republika je rajom na zemi, autor: ora10339Dominikánska republika je rajom na zemi, autor: ora10339

Čo sa týka populácie, tá je na Dominikánskej republike zmiešaná podobne, ako na iných karibských ostrovoch. Zo 73 percent sú tu miešanci, zvyšok tvoria belosi v podobe prisťahovalcov, väčšinou ide o Američanov, zriedka o Európanov alebo Austrálčanov. Aziatov tu prakticky nestretnete, ak sa nebude jednať tiež o turistov.

S jazykovou bariérou v Dominikánskej republike rozhodne problém nie je. Úradným jazykom je španielčina, s ktorou ostrovy kolonizoval samotný Krištof Kolumbus. Obyvatelia teda hovoria španielsky od 15. storočia, ďalším jazykom, ktorý je na ostrove ešte možné uplatniť, je samozrejme angličtina, ďalej potom nemčina, francúzština a v hoteloch aj ruština.

Ak sa rozhodli pre odbočenie z každodenného stereotypu a plánujete sa do prekrásnej Dominikánskej republiky v tohtoročnom januári vypraviť, potom si rozhodne nenechajte ujsť úžasnú ponuku od leteckej spoločnosti Air Berlin. Tá teraz ponúka exkluzívne letenky za také ceny, ktoré inde nenájdete. Air Berlin je veľmi známou aerolíniou na úrovni, ktorá vám ponúkne svoje štandardné služby, vďaka ktorým sa budete na palube lietadla cítiť nielen komfortne, ale tiež v bezpečí.

Najlacnejšie letenky ponúka Pelikan.cz

Článok Dominikánska republika s Air Berlin za 246 € bol publikovaný 4. ledna 2015 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...