New York s American Airlines za 403 €

Tagy:  lietanie, cestovanie, amerika, usa, new york, lacné letenky, akciové letenky

Sponzorované odkazy:

New York s American Airlines za 403 €

Cestovanie je všeobecne považované za najväčší koníček, aký si človek dokáže predstaviť. Málokto by s čistým svedomím povedal, že nerád spoznáva nové krajiny a nepotrebuje čas od času zmeniť miesto svojho pobytu. Ak aj vy milujete turistiku a chcete sa pozrieť do Spojených štátov amerických, využite akčnú ponuku od leteckej spoločnosti American Airlines a vydajte sa do New Yorku už za 403 €.

Prečo cestovať v decembri?

Možno si hovoríte, prečo by ste mali cestovať práve v decembri, keď je všade veľa chaosu, ľudí a vďaka Vianociam tiež tak trochu zmätok. Možno v množstve krajín narazíte na chaos, avšak decembrové a januárové letenky patria všeobecne vždy k tým najlacnejším. December nie je považovaný za turisticky atraktívne obdobie, preto letenky do mnohých krajín po celom svete kúpite za veľmi slušné ceny.

Autor: mike g.k.Autor: mike g.k.

New York za akčné ceny

Spoznať Spojené štáty americké je snom mnohých ľudí, ktorí by aspoň raz za život chceli uvidieť na vlastné oči miesta, ktoré sa objavujú v obľúbených amerických filmoch a seriáloch. V skorších rokoch si cestu do Ameriky mohli dovoliť len tí najbohatší ľudia, lebo len samotné letenky stáli niekoľko tisíc eur, čo je pre väčšinu smrteľníkov, prakticky nemysliteľné. Doba ale značne pokročila a dnes môže cestovať aj do takto vzdialených končín, takmer každý priemerný občan. Tiež by ste sa radi pozreli do New Yorku? Potom neváhajte a cestujte práve v decembri, kedy sú letenky zďaleka najlacnejšie.

Letenky do New Yorku patria k tým najžiadanejším, preto ich po celý rok môžete zohnať obvykle za 1140 €, ak nie viac. Raz za čas sa naskytne jedinečná príležitosť, kedy vám aerolínie ponúknu letenky do tejto metropoly za takmer smiešne peniaze. V decembri s lacnými letenkami do New Yorku prichádza letecká spoločnosť American Airlines, vďaka ktorej sa do veľkomesta pozriete už za senzačných 403 €, čo je jednoducho ponuka, ktorú nemožno za žiadnych okolností odmietnuť. Chcete na vlastné oči uvidieť sochu Slobody, pozrieť sa na Empire State Building alebo ochutnať pravý americký hamburger? Potom leťte teraz a ušetríte takmer tisíc eur.

Článok New York s American Airlines za 403 € bol publikovaný 30. prosince 2014 v 04.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...