5 tipov na najlacnejšie letenky

Tagy:  dovolenka, cestovanie, akčné letenky, pobyt, zájazd, more

Sponzorované odkazy:

5 tipov na najlacnejšie letenky

Zima je v plnom prúde a spolu s ňou aj studené počasie, ktoré relaxácii vonku príliš nepraje. Pokiaľ si nepotrpíte na lyžovanie alebo na prechádzky po zasnežených a zmrznutých kopcoch, pozrite sa na ponuku akčných leteniek, vďaka ktorým sa môžete aj teraz pozrieť do zahraničia a užiť si tak pravú prímorskú dovolenku alebo nákupy v obľúbenej destinácii.

Jakarta za 453 €

Zimné obdobie je ideálnym časom na exotickú dovolenku, lebo sú letenky naozaj veľmi lacné. Dôkazom je napríklad táto exkluzívna ponuka na prekrásnu Jakartu, na ktorú sa môžete so spoločnosťou Turkish Airlines vypraviť za neskutočných 453 €. Jakarta je ostrovom v Indonézii, kde je krásne a tropické počasie po celý rok. Kým v lete je Jakarta skôr daždivá, v zime sa môžete tešiť na slniečko, vyhriate pláže a priezračné smaragdové more. Tak na čo ešte čakáte? Vydajte sa na dovolenku ešte dnes a nezabudnite si so sebou pribaliť aj vianočné darčeky.

Dubaj za 132 €

Kde v zimnom období bude rozhodne krásne, je majestátny a luxusný Dubaj, ktorý je skvostom celého arabského polostrova. Dubaj je preslávený svojimi dych vyrážajúcimi stavbami a najdrahšími hotelmi na svete. Ak teda túžite po neutíchajúcom prepychu, vypravte sa práve do Dubaja. V letnej sezóne bývajú letenky do Dubaja zvyčajne veľmi drahé, dnes ich ale na Smart Wings môžete zakúpiť už za senzačných 132 €.

Autor: HDAMMAutor: HDAMM

Mexiko za 436 €

Už dlhé roky vás láka západná pologuľa, ale do USA sa tento rok nechystáte? Potom sa poobzerajte po letenkách napríklad do Strednej Ameriky, ktorá je charakteristická svojím temperamentom a láskou k životu. Teraz zoženiete neuveriteľne akčné letenky do Mexika od spoločnosti Air Europa, a to v cene 436 €. Mexiko je známe skvelým jedlom, sympatickými obyvateľmi a množstvom zábavy. Ak milujete hudbu, tanec a kultúru, v Mexiku si dozaista užijete nezabudnuteľnú dovolenku.

Bangkok za 334 €

Veľmi populárnou a turistami hojne navštevovanou destináciou je v posledných rokoch Thajsko, ktoré je tak trochu stávkou na istotu. V tejto prekrásnej juhoázijskej krajine si dosýta užijete nefalšovanú letnú dovolenku, spoznáte úplne odlišnú kultúru, ochutnáte výbornú thajskú kuchyňu a pokiaľ sa rozhodnete pre výlet do hlavného mesta, môžete si nakúpiť aj lacné suveníry a na vlastnej koži spoznať ruch ozajstného ázijského veľkomesta. Využite akčných leteniek od spoločnosti Aeroflot a vydajte sa do prekrásneho Thajska za skvelých 334 €.

New York za 440 €

Ak existuje na planéte zem mesto, ktoré by ste aspoň raz za život mali navštíviť, potom je to rozhodne nenahraditeľný a neprekonateľný New York. Teraz v tomto niekoľkomiliónovom meste panuje pravá vianočná atmosféra s množstvom snehu, využite teda akčné letenky od leteckého dopravcu Air France a vypravte sa do metropoly za neskutočnú cenu 440 €.

Autor: Eduardo ManchonAutor: Eduardo Manchon

Článok 5 tipov na najlacnejšie letenky bol publikovaný 22. prosince 2014 v 13.15 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...