Novembrové letenky od Easyjet

Tagy:  lacné letenky, easy jet, cestovanie, lietanie, pobyt, miláno, rím, londýn, november

Sponzorované odkazy:

Novembrové letenky od Easyjet

O spoločnosti EasyJet nepočujete prvýkrát, ani naposledy. V našich tipoch na lacné, ba dokonca najlacnejšie letenky, sa objavuje pravidelne, pretože ide o nízkonákladového dopravcu, ktorý vás do metropol a zaujímavých miest Európy zavezie za neskutočne nízke ceny. Prečo by ste vyhadzovali stovky eur za predraženú dopravu, keď si môžete zaobstarať letenky za pár „desiatok“. Nechajte sa opäť inšpirovať aktuálnou novembrovou ponukou od EasyJet a podniknite eurovíkend s partnerom alebo napríklad nákupy s najlepšou kamarátkou.

Miláno za 27 €

Miláno sa v ponuke akčných leteniek od EasyJet objavuje pravidelne, prakticky každý mesiac. Miláno je jedným z najpopulárnejších európskych miest, ktoré navštevujú tisícky turistov, čoho sú si dopravcovia a cestovné kancelárie veľmi dobre vedomí. A čo podniknúť v Mecce módy v novembri? Okrem pamiatok a vynikajúceho jedla sa môžete tešiť na predvianočné zľavy, vďaka ktorým si zaobstaráte krásne darčeky pre svojich najbližších a tiež luxusné značkové kúsky pre seba, a to za super ceny. Pokiaľ do zahraničia za nákupmi, potom len do talianskeho Milána.

Autor: Nuno TavaresAutor: Nuno Tavares

Rím za 32 €

V Taliansku ešte zostaneme a tentoraz sa pozrieme na akčné letenky do hlavného mesta, ktoré sú teraz lacnejšie, než kedykoľvek predtým. Rím je jedno z najkrajších európskych miest, plné dych berúcich historických pamiatok a romantických miest. Výročie svadby alebo víkend v dvoch už dávno nemusíte prežiť iba v Paríži, ale napríklad práve v Ríme, kde je úchvatná atmosféra po celý rok. Vydajte sa za krásami Kolosea už za neskutočných 32 €, a to len s EasyJet.

Londýn za 30 €

Návšteva Londýna je akousi klasikou, ktorú by za svoj život mal aspoň raz absolvovať každý nadšený turista. Hlavné mesto Británie je síce považované za akési studené a neosobné, avšak novogotické stavby a celkový ruch vás nadchnú a neustále pochmúrne počasie celkovému kontextu dodá na dramatickosti. Po chvíli sa s hmlou a dažďom stotožníte a pobyt si dozaista užijete. Vydajte sa do Londýna už teraz, pred Vianocami a užite si neopakovateľné nákupy, vďaka ktorým ušetríte stovky eur. Oxford street je teraz doslova presýtená zľavami, tak prestaňte kúpu leteniek zvažovať a vydajte sa za dobrodružstvom ešte dnes.

Článok Novembrové letenky od Easyjet bol publikovaný 24. listopadu 2014 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...