Novembrové letenky od Student agency

Tagy:  dovolenka, lietanie, student agency, pobyt, európa, varšava, athény, new york, amerika

Sponzorované odkazy:

Novembrové letenky od Student agency

O spoločnosti Student agency rozhodne nepočujete prvýkrát a obzvlášť nie v prípade, ak sledujete naše stránky pravidelne. Dopravca sa nezameriava len na lacné letenky, ale aj na vlaky a autobusy, ktoré vás po celej Európe prepravia doslova za babku, a to nemusíte byť ani študentom. Využite akčných novembrových ponúk a cestujte za pár eur do všetkých významných metropol a po zaujímavých pamiatkach.

A prečo sú vlastne novembrové letenky také lacné? Odpoveď je úplne jednoduchá. November je totiž mesiacom, kedy sa z celého roka cestuje prakticky najmenej. Ľudia šetria na Vianoce a pomaly sa ešte zotavujú z náročných prázdnin, ktoré si rok čo rok žiadajú poriadnu letnú dovolenku. Letenky od Student agency sú tohtoročnú jeseň natoľko akčné a zaujímavé, že sa aj napriek tomu môžete vydať do zahraničia, bez toho aby ste v peňaženke cítili prievan. Tak kam to tento rok bude?

Praha – Varšava a späť za 106 €

Možno si teraz hovoríte, čo by ste mali robiť v Poľsku, keď existuje toľko nádherných miest? Varšava je hlavným mestom nášho severného suseda a disponuje množstvom prekrásnych pamiatok, kultúrneho vyžitia a tiež lacného tovaru všetkého druhu. A práve to by ste pred Vianocami mohli náležite oceniť, lebo máte jedinečnú možnosť zaobstarať svojim najbližším krásne darčeky za skvelé ceny. Vydajte sa za ľudovú cenu 106 € do Varšavy a naspäť, užite si nezabudnuteľný pobyt a ešte si prineste hŕbu darčekov a suvenírov.

Autor: JarektAutor: Jarekt

Praha – Atény a späť za 130 €

Grécko je všeobecne jednou z najnavštevo­vanejších krajín, ktorú turisti z celého sveta jednoducho milujú. Rozhodne sa nie je čomu diviť, pretože Gréci sú príjemní ľudia, jedlo je tu famózne na každom rohu, dych berúce more, pláže skvostné a o prekrásnej architektúre, ani nehovoriac. Neexistuje snáď dôvod, prečo by ste Grécko a jeho ostrovy nemali chcieť navštíviť. Radi by ste do zahraničia vycestovali ešte v novembri, ale nechcete minúť tisíc eur? Potom využite príjemnú ponuku od Student agency a vypravte sa do hlavného mesta, kde na vás čakajú pamätihodnosti, ktoré inde neuvidíte. Cena spiatočnej letenky je 130 €, a to vrátane všetkých vedľajších poplatkov.

Praha – New York a späť za 424 €

Máte dosť cestovania po Európe a už dlhšiu dobu vás lákajú diaľky, konkrétne Spojené štáty americké? Potom práve tento november nastala ideálna doba, zaobstarať si akčné letenky a preskúmať krásy Ameriky za dobré ceny. Student agency vám teraz ponúka letenky zo spiatočným letom za 424 €, a to do majestátneho mesta New York. Kto nenavštívil New York, ako by v Amerike ani nebol. Niekoľkomiliónová metropola sa pýši najväčšími mrakodrapmi na svete, množstvom nákupných centier, reštaurácií, barov, pamätihodností a tiež dych berúcim Central Parkom, ktorý je lesom uprostred veľkomesta.

Autor: AngMoKioAutor: AngMoKio

Článok Novembrové letenky od Student agency bol publikovaný 23. listopadu 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...