Last minute november

Tagy:  dovolenka, last minute, pobyt, zájazd, madeira, bali, taliansko

Sponzorované odkazy:

Last minute november

November je mesiacom, ktorý dovolenkám v európskych prímorských letoviskách nepraje. Dokonca aj v oblastiach, kde je v letnej sezóne horúco, teraz panuje jeseň. Kam sa teda vypraviť, ak si chcete oddýchnuť od chmúrnych a studených dní? Opäť využite akčné last minute letenky, ktoré vám umožnia cestovať za skvelé ceny.

Madeira

Ak si niekde užijete pravé a nefalšované leto dokonca v novembri, potom je to rozhodne portugalské súostrovie Madeira, pýšiace sa statusom autonómnej oblasti. Madeira sa nachádza kúsok od Portugalska, ale aj od Maroka, preto tu môžete vidieť aj typické arabské prvky, a to predovšetkým v podobe stavieb a pamiatok. Vzhľadom k tomu, že bolo súostrovie od 15. storočia okupované Portugalcami, nechýba tu portugalská kultúra a samozrejme národný jazyk. Vydajte sa na novembrovú dovolenku do hotela Residencial Greco, kde môžete stráviť prekrásny týždeň už za skvelých 56 €, vrátane polpenzie.

Autor: MGA73bot2Autor: MGA73bot2

Bali

Na jeseň a v zime je ideálne navštevovať predovšetkým exotické oblasti, v ktorých je aj v tejto dobe prekrásne teplo. Výhodou pobytu v zime je fakt, že zoženiete podstatne lacnejšie letenky aj samotné ubytovanie. Ak ste doteraz neboli v Indonézii, vydajte sa na dych berúci ostrov Bali, ktorý vás nadchne svojou prirodzenosťou, priezračným morom a príjemnými teplotami. Piesočné pláže, vynikajúce jedlo a ústretové obyvateľstvo sú na ostrove úplnou samozrejmosťou. Pozrite sa na stránky spoločnosti Invia, ktorá ponúka last minute zájazd na Bali už za senzačných 852 € vrátane stravovania a leteniek.

Taliansko

Hoci sú last minute letenky veľmi výhodné, nie každý si môže dovoliť zájazd za tisíc eur. Ak nechcete za odpočinok toľko minúť, ale napriek tomu by ste radi aspoň na pár dní „vypli“, vydajte sa za krásami talianskych Álp, ktoré vám poskytnú svoju náruč dokonalej prírody a komfortného ubytovania. Napríklad pobyt v Rezidencii Negritella vás vyjde na 30 € na osobu za noc, a to vrátane raňajok.

Autor: Wouter HagensAutor: Wouter Hagens

Článok Last minute november bol publikovaný 19. listopadu 2014 v 07.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...