4 októbrové letenky od Wizzair

Tagy:  lietanie, cestovanie, wizzair, dovolenka, pobyt, eurovíkend, londýn, benátky, rím, neapol

Sponzorované odkazy:

4 októbrové letenky od Wizzair

Nízkonákladové letenky sú čoraz populárnejšie a na chuť im prichádzajú aj tí ľudia, ktorí sa roky držali svojich zabehnutých koľají a preferovali iba jednu leteckú spoločnosť. Turisti skrátka konečne pochopili, že cestovať sa dá za veľmi málo peňazí, bez toho aby ste sa však museli báť o svoj život alebo sedieť v nekomfortnom lietadle. Jednou z najobľúbenejších charterových spoločností je Wizzair, ktorá ponúka neskutočne lacné letenky do celej Európy. Neveríte? Presvedčte sa sami a nechajte sa inšpirovať výhodným októbrom. Možno sa ešte na poslednú chvíľu vydáte na vytúžený eurovíkend alebo na predĺžené letné prázdniny.

Romantika za 15 €

Dokážete si vôbec predstaviť väčšiu romantiku, než akú ponúkajú talianske Benátky? Potom vás ale určite tiež napadlo, že práve pobyt v Benátkach musí byť neuveriteľne drahý. Možno sa vám nepodarí zohnať lacné ubytovanie, na čom ale môžete naozaj výrazne ušetriť, sú letenky. Tie teraz kúpite za neskutočných 15 €. Nízkonákladový letecký dopravca Wizzair jednoducho vie, ako si získať srdce náruživých cestovateľov.

Autor: SteffAutor: Steff

Architektúra a pamiatky za 30 €

Londýn je bezpochyby na špici obľúbených miest, ktoré turisti často a veľmi radi navštevujú. Do hlavného mesta Veľkej Británie by sa mal aspoň raz za život pozrieť úplne každý človek. Už len preto, že je Londýn tak odlišný od českých a slovenských miest. Okrem lacných nákupov vás tu čaká dych berúca novogotická architektúra, veľa historických pamiatok a dokonca môžete v uliciach mesta stretnúť aj nejakú tú známu osobnosť. Ak premýšľate o ceste do Londýna, prestaňte váhať a vydajte sa ešte v októbri. Letenka vás totiž bude stáť senzačných 30 €, čo je výnimočná akcia, ktorá sa už nemusí opakovať.

Koloseum za 30 €

Za úplne rovnakú cenu ako do Londýna, sa teraz pozriete aj do ďalšieho hlavného mesta, ktorým je majestátny Rím. Prekrásna metropola nachádzajúca sa takmer v polovici krajiny vám v októbri ponúkne prekrásne počasie, ktoré je úplne ideálne na turistiku a spoznávanie iných krajín a kultúr. Tak vezmite ľahkú jesennú bundu, batoh, fotoaparát a vydajte sa preskúmať koloseum skrz-naskrz.

Za pravou pizzou za 35 €

A v Taliansku ešte chvíľu zostaneme, pretože sa táto krajina stala pre zľavnené letenky veľmi populárnou oblasťou. Spoločnosť Wizzair si je veľmi dobre vedomá faktu, že Taliansko patrí k najnavštevo­vanejším krajinám Európy, a preto ponúka akčné letenky nielen v októbri. Do prekrásneho Neapolu, kde sa zrodila pravá talianska pizza, môžete v tomto mesiaci zavítať za skvelých 35 €. V ďalších mesiacoch potom bude cena leteniek podobná a v januári dokonca spadne až na neskutočných 15 €.

Autor: Andreas RibbefjordAutor: Andreas Ribbefjord

Článok 4 októbrové letenky od Wizzair bol publikovaný 20. října 2014 v 10.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...