Miami s US Airways za 361 €

Tagy:  spoločnosť, miami, usa, amerika, us, airways, lacné letenky, dovolenka

Sponzorované odkazy:

Miami s US Airways za 361 €

Na letnú dovolenku je stále ešte dostatok času. Až do konca októbra budete mať možnosť navštíviť akýkoľvek kút Stredomoria, aby ste si užili pravú pohodu pri mori. Ak vás ale lákajú diaľky, nemusíte sa spoliehať na ročné obdobia, čo je výhoda. Napríklad na Floride je krásne prakticky po celý rok, a tak je cestovanie rýdzo vo vašich rukách. Dlhšiu dobu premýšľate, že by ste sa išli pozrieť do Miami? Potom sa vydajte teraz, keď sú ceny leteniek prekliate nízko. S US Airways vás letenky vyjdú na neskutočných 361 €.

Kto by sa nechcel pozrieť, aspoň raz za svoj ​​život, do Ameriky? Pravdepodobne každý. Už len z toho dôvodu, že nás s touto krajinou spája dennodenne nespočet faktorov. Móda, seriály, časopisy, jedlo a mnohé ďalšie, čo pochádza z USA, je všade okolo. Niet teda divu, že aj vy chcete krajinu spoznať na vlastnej koži. Spojené štáty Americké sú veľké a neskutočne rozmanité. Pri plánovaní svojej cesty si preto dobre rozmyslite, kam sa chcete vypraviť. Lákajú vás mrakodrapy, chaos, burza či nekonečné nakupovanie? Potom sa rozhodne vypravte do New Yorku. V prípade, že túžite po surfovaní, luxusných vilách, večierkoch a subtropickom počasí. Vaším cieľom bude Kalifornia alebo Florida a jej dych berúce a skvostné Miami.

Miami v sebe skrýva nespočetné množstvo možností, ako tráviť čas, preto sa o nedostatok zábavy báť naozaj nemusíte. Po celú dobu vášho pobytu vám slovo nuda nepríde ani raz na myseľ, na to sa dá stopercentne spoľahnúť. Amerika, konkrétne USA sú natoľko odlišné od Európy, že vám týždeň, ani dva, budú pripadať ako nič. Avšak na základné „oťukanie“, keď sa aspoň povrchne zoznámite s miestnymi zvyklosťami, kultúrou a celkovou atmosférou, to bude stačiť.

Lietajte s US Airways, autor: aero-icarusLietajte s US Airways, autor: aero-icarus

Miami je centrom luxusu, kde sa môžete tešiť na prvotriedne hotelové komplexy, desiatky poschodí nákupných centier so všetkými módnymi značkami, chýbať nesmú ani multikultúrne reštaurácie a ak na ulici stretnete známu celebritu, rozhodne sa nijako nečudujte. V Miami ich bývajú stovky. K tomu všetkému ako bonus pridajte stále krásne počasie a tešte sa na nezabudnuteľnú dovolenku na západnej pologuli, ktorá sa za túto cenu, už nemusí opakovať.

Cestujte s US Airways

US Airways nie je v leteckom svete žiadnym nováčikom, ba naopak ju možno smelo zaradiť k zabehnutým seniorom. Dátum založenia je rok 1939, ktorý bol, aj napriek začínajúcej svetovej vojne, pre firmu veľmi úspešný. Spočiatku prepravovala len poštové zásielky, za niekoľko rokov sa ale vypracovala na klasické aerolínie a začala tak s cestujúcimi lietať po celej krajine. Nasledovala expanzia do Európy a Ázie, dnes lieta do celého sveta a patrí k najpopulárnejším a najspoľahlivejším dopravcom vôbec. Za dobu svojho vzniku aerolínií vystriedala niekoľko názvov. Ten dnešný sa drží od roku 1997.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Miami teraz za 361 €, autor: anonymonkMiami teraz za 361 €, autor: anonymonk

Článok Miami s US Airways za 361 € bol publikovaný 25. srpna 2014 v 07.00 v rubrike Letenky a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...