Rhodos s Australian Airlines za 63 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, grécko, grécke ostrovy, rhodos, zájazd, australian airlines

Sponzorované odkazy:

Rhodos s Australian Airlines za 63 €

Prvú polovicu prázdnin máte za sebou, ale tá druhá bude ešte pekný mesiac trvať. Nenašli ste si doteraz ani chvíľku na odpočinok, nieto ešte na poriadnu letnú dovolenku? Či už sú dôvodom financie alebo nedostatok času, relaxáciu občas jednoducho potrebuje každý. Čo by ste povedali na letnú dovolenku v Grécku, ktorá vás bude stáť len pár desiatok eur? Sen sa stáva skutočnosťou s lacnými letenkami od Australian Airlines, vďaka ktorým na Rhodos poletíte za senzačných 63 €.

Grécke ostrovy, kto by ich nemiloval? Oblasť Stredozemného mora je pretkaná bohatou históriou, ktorá dýcha z každého kúta, pláže sú nekonečne dlhé, krajina bohatá na flóru i faunu a more nemožno snáď ani slovami opísať. Aké to šťastie, že máte, ako Slováci, k týmto skvostom prístup, a to za, doslova, pár eur.

Vydajte sa na grécke ostrovy, autor: NikaterVydajte sa na grécke ostrovy, autor: Nikater

Grécke ostrovy sú prekrásne asi všetky, ale k tým najnavštevovanejším patrí nesporne Rhodos. Ostrov sa nachádza iba 20 kilometrov od Turecka. Ak by ste teda mali chuť zažiť nejaké to dobrodružstvo, môžete sa loďou vydať na výlet k susedom. Štvrtý najväčší grécky ostrov sa pýši veľkosťou 1398 kilometrov štvorcových a počtom obyvateľov iba 110 000. Málo ľudí tu ale naozaj nie je, pretože ďalšie tisícové položky tvoria celoročne turisti z celého sveta. Úradným jazykom je tu gréčtina a mena samozrejme euro. Čo ste možno nevedeli, je fakt, že je tu hodinový časový posun vpred. Na ostrov tak dorazíte o hodinu neskôr, čím sa ochudobníte o drahocenný čas na tomto skvostnom mieste.

Niektoré prímorské oblasti sú vyschnuté a okrem piesku a mora vás nemajú veľmi čím prekvapiť. Toto o Rhodose rozhodne neplatí, ba naopak. Príroda je dych berúca a neuveriteľné bohatá. Čakať môžete predovšetkým stále zelené borovice a typické olivové háje, ktoré majú vynikajúce aromatické plody – olivy.

Samozrejme krásna príroda nie je všetko a dnes už väčšina turistov očakáva aj niečo viac v podobe kultúry a histórie. Za kultúrou sa môžete vypraviť napríklad do neďalekého mesta Lindos. Dejiny vás budú sprevádzať prakticky na každom kroku. Antické, byzantské, stredoveké a turecké pamiatky sú na Rhodose na dennom poriadku. Fotoaparát by tak mal byť neoddeliteľnou súčasťou vašej dovolenkovej výbavy.

S kým letieť?

Australian Airlines možno považovať za naozaj kvalitnú leteckú spoločnosť s istou, pozitívny históriou. Lietať s ňou môžete do celého sveta, dokonca pre vás pripravila aj zaujímavý vernostný program. Teraz sa práve s Australian Airlines pozriete na famózny Rhodos za neuveriteľných 63 €. To je cena, ktorú nemožno odmietnuť.

Lietajte vždy lacno, autor: MoonshadowLietajte vždy lacno, autor: Moonshadow

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Rhodos s Australian Airlines za 63 € bol publikovaný 12. srpna 2014 v 17.45 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...