Júlové letenky od Easy jet

Tagy:  lietanie, cestovanie, easy jet, spoločnosť, lacné letenky, akciové letenky, taliansko, londýn, anglicko, rím

Sponzorované odkazy:

Júlové letenky od Easy jet

Kto by chcel v júli, ktorý láka prekrásnymi letnými teplotami, zostať doma? Ak si celý rok plánujete dovolenku a už sa nemôžete dočkať, ako si po namáhavom období, plnom práce a povinností, konečne oddýchnete, venujte trochu času výberu leteniek, ktoré zďaleka nemusia byť tak nákladné ako ste zvyknutí. Veľa leteckých spoločností ponúka akciové letenky doslova za pár eur. Pozrite sa napríklad na super ponuku od Easyjet, ktorá vám rozhodne vyčarí úsmev na perách.

Easy jet je najpopulárnejšou nízkonákladovou leteckou spoločnosťou, ktorá je známa predovšetkým pre svoje akčné a last minute letenky. Eurovíkend vás vyjde na pár desiatok eur, a to kedykoľvek počas roka a teraz môžete aj letnú dovolenku, zohnať za príjemnú finančnú sumu. Pozrime sa, do ktorých letovísk sa s Easy jet vydáte už od 30 €.

Fiumicino za 46 €

Oblasť Fiumicino nie je príliš známa, preto nepatrí k typickým letným destináciám, ktoré by Slováci pravidelne navštevovali. A to je o dôvod viac, prečo by ste sa sem mali vydať práve vy. Oblasť sa nachádza kúsok od Ríma, na pobreží Talianska. Ideálna poloha vám tak ponúkne krásne ubytovanie, pláž, more a hlavné mesto, čoby kameňom dohodil. Počas letnej dovolenky si tak užijete aj poznávací zájazd, ktorý by vás inak vyšiel na veľa peňazí. Do Fiumicina sa teraz pozriete za famóznu cenu – 46 €.

Autor: Marseille-portsAutor: Marseille-ports

Marseille za 42 €

Marseille je jedným z najkrajších miest Európy, ktoré doslova žije turizmom. A nie je sa čomu diviť, romantika tu dýcha z každého kúta, architektúra je úchvatná, pamiatky prekrásne príroda udržiavaná a navyše sa tu môžete vykúpať v mori, čiže v meste stráviť nezabudnuteľnú letnú dovolenku. Či už sa do Marseille chystáte s partiou najlepších kamarátok, s partnerom alebo dokonca s celou rodinou, nezabudnite na lacné letenky od 42 €.

Janov za 32 €

Čo sa Apeninského polostrova týka, v lete väčšina turistov navštevuje skôr juh Talianska, ak nie jeho ostrovy a Sicíliu alebo Sardíniu, avšak aj severná oblasť má veľa čo povedať, preto sa jej nebráňte. Napríklad taký Janov v sebe skrýva krásy zelenej a veľmi bohatej prírody, zaujímavé pamätihodnosti a samozrejme tiež čisté more a pláže, ktoré v týchto horúcich letných dňoch, zvádzajú na leňošenie. Janov môžete navštíviť s Easy jet už od senzačných 32 €. A to sa oplatí!

Londýn za 37 €

Medzi klasické akčné ponuky nízkonákladového leteckého dopravcu Easy jet, patrí často Londýn a tohtoročný mesiac tomu nebude inak. Plánujete už dlhší čas zavítať do britského kráľovstva, na vlastné oči spoznať novogotickú architektúru, prezrieť si tamojšie múzea a nakúpiť si oblečenie v Oxford street? Potom lietajte v júli za senzačných 37 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Autor: Porte_dAutor: Porte_d'Aix

Článok Júlové letenky od Easy jet bol publikovaný 15. července 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...