Last minute júl

Tagy:  last minute letenky, last minute júl, prázdniny, dovolenka, letná dovolenka, cestovanie, zájazd, pobyt

Sponzorované odkazy:

Last minute júl

Last minute letenky vždy boli, sú a budú IN, pretože nie je nad to, odcestovať do vysnívanej krajiny či na exotickú dovolenku, doslova za bagateľ. Last minute letenky sú veľmi výhodné, aj keď ich kúpa môže byť niekedy stresujúca. Takmer zo dňa na deň sa musíte zbaliť a vypraviť sa za dobrodružstvom. Ušetríte tak ale stovky eur a pritom sa ubytujete vo veľmi luxusnom zariadení. Pozrite sa, aké akčné letenky na vás čakajú v júli a cestujte už dnes.

Kos za 65 €

Grécko je ako letná dovolenková destinácia, veľmi obľúbené. Na svoje si tu prídu rodiny s deťmi, partie mladých študentov aj zamilované páry, dokonca seniori. Grécko je totiž tak rozmanité, že si ho nemožno nezamilovať. Veľmi obľúbeným miestom pre odpočinok, je ostrov Kos, ktorý ponúka prekrásne pláže, čisté more, veľa slniečka a tiež prírodu. Využite akčnú ponuku a vydajte sa na grécky Kos za 65 €.

Malorka za 63 €

Malorka, to je španielsky raj na zemi, odkiaľ sa vám rozhodne nebude chcieť naspäť, do studenej Slovenskej republiky. Najväčší ostrov Španielska hýri temperamentom, prekrásnym prostredím, vynikajúcou kuchyňou a množstvom prepychových apartmánov, ktoré čakajú len a len na vás. Ak túžite po dovolenke práve na Malorke, vypravte sa s Tuifly za neuveriteľných 63 €.

Autor: Saint_PaulAutor: Saint_Paul's_Bay

Bombaj za 348 €

India je kontroverznou krajinou, ktorá síce nesľubuje typickú letnú dovolenku, zato vám ponúkne reálny život, skvostnú architektúru a ak ste milovníkmi pikantnej kuchyne, potom aj pravé, nefalšované kari. Vydajte sa za krásami hlavného mesta Indie, letenky do Bombaja zakúpite od 348 €, a to od leteckej spoločnosti Turkish Airlines.

Ženeva za 57 €

Leto a prázdniny nemusíte nutne tráviť len pri mori, na slnečnej pláži. Júl je skvelým mesiacom tiež pre poznávacie zájazdy, lebo sú letenky naozaj veľmi lacné. Čo tak práve v tomto období navštíviť majestátnu a luxusnú Ženevu? Ponuka je naozaj lákavá, letenky vás vyjdú na skvostných 57 €. Lietajte s leteckou spoločnosťou SWISS a môžete sa tešiť na ďalšie atraktívne novinky.

Los Angeles za 440 €

Los Angeles, čiže mesto anjelov, je považované za akýsi americký sen, po ktorom túži stále viac občanov Slovenskej republiky. Nie je sa čomu diviť, USA má úplne odlišnú kultúru a mentalitu ľudí, preto tak láka do svojich pazúrov. Už dlhšiu dobu váhate, či sa do Ameriky vydať alebo nie? Potom verte, že práve v júli je ideálna doba. Letenky od aerolínií Virgin Atlantic totiž kúpite za super cenu 440 €.

Malta za 85 €

Ak máte v pláne zostať v Stredomorí, potom sa určite zamerajte na ostrovy, ktoré sú vždy krajšie a pôvabnejšie, ako pevnina. Jedným z najobľúbenejších ostrovov Európy, je Malta. Tu si užijete nielen nekonečné slnenie, ale aj párty, večierky a luxusné akcie, ktoré sú ako stvorené predovšetkým pre mladých ľudí. Letenky na Maltu teraz stoja 85 € a ponúka ich letecká spoločnosť NIKI.

Autor: Cala_FornelsAutor: Cala_Fornels

Článok Last minute júl bol publikovaný 14. července 2014 v 05.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...