Grécko s Air Berlin za 52 €

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, akciové letenky, zájazd, dovolenka, pobyt, grécko, air, berlin

Sponzorované odkazy:

Grécko s Air Berlin za 52 €

Leto v Slovenskej republike je premenlivé a nestále. Jeden týždeň panujú nepríjemné trópy, avšak ten ďalší teploty ukazujú sotva 15 stupňov. Ak chcete mať istotu opáleného tela a odpočinku v sprievode slnečných lúčov, vydajte sa rozhodne k moru. Letná dovolenka samozrejme nie je najlacnejšia záležitosť. Kam sa teda vydať, aby ste neminuli všetky svoje financie a pritom mali krásne spomienky? No skrátka kamkoľvek s last minute či akčnými letenkami…

Najnovšie akcie hlásia nemecké aerolínie Air Berlin, s ktorými sa do úchvatného Grécka pozriete za super cenu 52 €. Takto si letné prázdniny užije celá rodina!

Grécko je nesporne jednou z najpopulárnejších oblastí pre trávenie letnej dovolenky. Pôvabom tejto krajiny neprepadli iba Slováci, ale takmer celý svet a nie je sa čomu diviť. Grécko ponúka okrem dych berúcej pevniny tiež luxusné ostrovy, na ktorých si užijete exotiku a raj na zemi so všetkým. A ak by vás náhodou omrzelo povaľovanie sa na pláži, vydajte sa do hlavného mesta Atény, kde na vás čakajú prekrásne starogrécke pamiatky, známe z populárnych mýtov a bájí.

Lefkada

Super tipom na letnú dovolenku je určite oblasť Lefkada lemujúca dlhé grécke pobrežie. Lefkada je známa predovšetkým čistým morom a tiež jemným pieskom, ktoré si zamilujú napríklad deti pri svojom stavaní hradov z piesku. Ak nechcete cestovať na ostrov a radšej by ste zostali na pevnine, rozhodne stavte na majestátnu Lefkadu, ktorá vás okrem nekonečných piesočných pláží uhranie tiež príjemnou promenádou a temperamentným mestečkom.

Cestujte za 52 €, autor: mufcmadCestujte za 52 €, autor: mufcmad

Rhodos

Jedným z TOP ostrovov Grécka je rozhodne Rhodos, na ktorý lietajú rodiny s deťmi, zamilované páry, ale aj študenti a seniori. Ostrov je totiž natoľko rozmanitý, že si ho zamiluje úplne každý. Ubytovať sa tu môžete jednak v luxusnom hoteli, či v apartmáne pre viac ľudí alebo v kempe, ktorý je čistý, komfortný a pritom za super peniaze, čo predovšetkým mladší ľudia, naozaj ocenia.

Kos

Polihovanie pri mori na pláži, je na letnej dovolenke jednoducho samozrejmosťou, avšak každého toto nič nerobenie, celé dni jednoducho nebaví. Patríte tiež k tým aktívnejším turistom a radi podnikáte výlety a spoznávate nové končiny? Potom sa vydajte na ostrov Kos, kde vás nadchnú skaliská aj príjemné nížiny. Jeden deň tak môžete stráviť piknikom na pláži, avšak ten ďalší sa vydať na turistickú túru do hôr alebo na cyklovýlet. Nie je nad to, spojiť príjemné s užitočným a aj na dovolenke urobiť niečo pre svoje telo a fyzickú kondíciu.

Lietajte s Air Berlin

Prečo lietať s Air Berlin? Tak už napríklad preto, že ponúka veľmi lacné letenky, vďaka ktorým môžete stráviť letnú dovolenku v končinách, ktoré sú inak veľmi nákladné na dopravu. Na grécke ostrovy sa s aerolinkou teraz pozriete za úchvatných 52 €, čo je rozhodne bezkonkurenčná ce­na.

Spoznajte aj pamiatky, autor: kevgiboSpoznajte aj pamiatky, autor: kevgibo

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Grécko s Air Berlin za 52 € bol publikovaný 30. června 2014 v 01.00 v rubrike Letenky, Lietanie a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...