7 výhodných last minute leteniek na jún

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, akciové letenky, zájazd, dovolenka, pobyt

Sponzorované odkazy:

7 výhodných last minute leteniek na jún

Last minute letenky a zájazdy všeobecne, sú veľmi populárne, pretože turistom šetria veľa peňazí. Nevýhodou je samozrejme fakt, že sa musíte na dovolenku či poznávací zájazd rozhodnúť prakticky zo dňa na deň, čo v niektorých zamestnaniach, môže byť problém. Ak vás táto obvyklá prekážka netrápi, vyberte si jeden z last minute tipov a vydajte sa za dobrodružstvom, exotikou a morom, už teraz!

Kanada za 325 €

Kanada nepatrí k typickým destináciám pre letnú dovolenku a práve preto sú letenky v júni také lacné. Využite tejto jedinečnej ponuky a odcestujte „za veľkú mláku“ už dnes. Cestovanie sa oplatí s leteckou spoločnosťou Air Transat, ktorá sa pýši častými akciami a zľavami, ako sú napríklad aktuálne last minute letenky do Kanady.

Portugalsko za 63 €

Ak si niekde užijete pravú letnú dovolenku s množstvom slniečka, horúcich dní a nekonečného slnenia sa na pláži, potom je to práve Portugalsko. Krajina leží najjužnejšie zo všetkých európskych štátov, preto svojim podnebím často pripomína tropické oblasti. Okrem nádhernej klímy vás čakajú pamiatky, kultúra, moderné obchody a luxusné reštaurácie. Čo viac si za 63 € priať?

Cestujte lacno, autor: fontxitoCestujte lacno, autor: fontxito

Srí Lanka za 279 €

K najpopulárnejším exotickým destináciám, patrí bez sporu Srí Lanka, ktorú ročne navštívia tisícky turistov z celého sveta. Ako to tak ale býva, letenky do týchto končín, bývajú zvyčajne veľmi drahé. Využite akčnej príležitosti, ktorá sa už nemusí opakovať a odcestujte za exotikou za skvelú cenu 279 €. Last minute letenky zoženiete u leteckej spoločnosti Srilanka Airlines.

Turecko za 45 €

Turizmom, obzvlášť v období leta, žije tiež Turecko, ktoré je obľúbené predovšetkým pre krásne počasie, čisté teplé more a tiež pre lacné nákupy. V Turecku si môžete za skvelé peniaze zaobstarať veľa oblečenia, suvenírov, ale aj koreniny, ktoré u nás nenájdete. Vydajte sa do tejto orientálnej krajiny za neuveriteľnú cenu 45 €, a to s nemeckou leteckou spoločnosťou Germania.

Thajsko za 368 €

Thajsko svojou exotikou ročne láka nespočetné množstvo turistov a právom sa radí k najnavštevo­vanejším krajinám sveta. Niet sa čomu diviť, tunajšia krajina je dych berúca, pláže zdobí belostný piesok a o čistote mora snáď nemôže byť ani reč. Vždy ste sa do krásneho Thajska chceli pozrieť, ale nemali ste dostatok financií? Teraz vás letenky vyjdú na super cenu 368 €. Lietajte lacno s aerolíniami Ukraine International.

Čo tak Thajsko?, autor: jackandsheldonČo tak Thajsko?, autor: jackandsheldon

Španielsko za 63 €

Dovolenka v Španielsku, to je celkom rozmanitý výraz, pretože v tejto krajine môžete navštíviť majestátne metropoly, more, ale aj hory. Tieto akčné letenky v hodnote 63 € sa však týkajú Ibizy, čo je snáď najobľúbenejší španielsky ostrov. Zamilovali si ho predovšetkým mladí ľudia, pretože Ibiza sa preslávila množstvom večierkov a veľkolepých párty. Lietajte na Ibizu už teraz so spoločnosťou TUIfly.

Chorvátsko za 75 €

Do Chorvátska väčšina ľudí jazdí osobným automobilom, pretože sa prímorské destinácie, nenachádzajú tak ďaleko. Dnes je ale benzín čím ďalej drahší a letenky naopak stále lacnejšie. Preto sa vám oplatí zvoliť pohodlnejšiu a rýchlejšiu cestu a kúpiť si u aerolinky Dalmatian last minute letenky za skvelých 75 €.

Akčné letenky ponúka pelikan.cz

Článok 7 výhodných last minute leteniek na jún bol publikovaný 25. června 2014 v 08.45 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...