5 akčných leteniek od EasyJet

Tagy:  lietanie, cestovanie, easy jet, spoločnosť, lacné letenky, akciové letenky, miláno, taliansko, londýn, anglicko, amsterdam

Sponzorované odkazy:

5 akčných leteniek od EasyJet

Easy jet je nízko nákladová letecká spoločnosť, ktorá v našich končinách patrí vôbec k tým najpopulárnejším. Po celý rok cestujúcim ponúka veľmi lacné a atraktívne letenky do celej Európy, vďaka ktorým sa môžete do krásnych destinácií a metropol ako Je Paríž, Londýn, Benátky alebo Miláno pozrieť za super ceny. Radi by ste sa v máji alebo júni pozreli za hranice našej vlasti, ale automobilová doprava neprichádza do úvahy? Potom sa pozrite na ďalšiu ponuku akčných leteniek od Easy Jet a vydajte sa za dobrodružstvom ešte dnes.

Autor: commonswikimediaAutor: commonswikimedia

Do sveta módy

Ohromným lákadlom pre turistov a predovšetkým potom pre ženy je talianske mesto Miláno, ktoré je právom považované za centrum módy a štýlu. Nemusíte sa vôbec čudovať, ak tu narazíte na známe topmodelky, svetových návrhárov alebo celebrity, ktoré si tu nákupy užívajú do sýtosti. Vydajte sa do talianskej metropole pre nové letné outfity už dnes, a to za neskutočných 30 €. Easy jet skrátka vie, ako zaujať.

Londýn ako na dlani

Do hlavného mesta Veľkej Británie veľa ľudí jazdievalo autobusom, ktorý vyšiel na približne 50 €. Cesta je však neskutočne dlhá, úmorná a predovšetkým veľmi nekomfortná. Prečo by ste sa mali takto plahočiť, keď sa v júni do Londýna môžete pozrieť za super cenu 37 €? S Easy jet je to rozhodne možné, tak na čo ešte čakáte?

Za zábavou do Holandska

Holandsko je miestom mnohých zaujímavostí, ktoré sú pre nás Slovákov naozaj nevšedné. Začína to legalizáciou marihuany a končí neustále kvitnúcimi tulipánmi. V Amsterdame vás okrem iného čakajú tiež vynikajúce zrelé syry, prekrásna a nevšedná architektúra, ojedinelé kultúrne pamiatky a tiež príjemné a vždy priateľské obyvateľstvo, ktoré vás v každom ročnom období privíta s otvorenou náručou. Vydajte sa do hlavného mesta Holandska už teraz a to za úžasných 35 €. A samozrejme iba od Easy jet.

Anglicko a jeho krásy

Keď sa povie Veľká Británia, väčšina ľudí si automaticky predstaví novogotický Londýn, kráľovskú rodinu a sychravé počasie, Anglicko však skrýva veľa iných krás, ktoré rozhodne stoja za návštevu, hoci na jeden kratší víkend. Napríklad taký Manchester. Mesto tu žije futbalom, ktorý sa hrá na veľmi vysokej úrovni, obyvatelia majú športového ducha a tiež ospevujú svoju nevšednú architektúru, ktorá je na jednej strane historická a na strane druhej čisto organická. Manchester určite stojí za poznanie a teraz za púhych 40 €. Ďalej je tu tiež chladný Glasgow, ktorý sa pýši svojou prekrásnou panenskou prírodou, ktorú chodia pozerať cudzinci z celého sveta, nielen Európania. Ak by ste sa radi do Glasgowa pozreli, teraz máte šancu, letenky vás vyjdú na 40 €.

Článok 5 akčných leteniek od EasyJet bol publikovaný 3. června 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...