Akčné letenky od Wizzair

Tagy:  lietanie, cestovanie, lacné letenky, akciové letenky, wizzair, dovolenka, pobyt

Sponzorované odkazy:

Akčné letenky od Wizzair

Jar a leto tak nejako spontánne nabádajú k cestovaniu všetkého druhu, ktorého sa zúčastňujú snáď všetky vekové kategórie. Rodiny s deťmi, študenti, seniori a zamilované páry, tí všetci od mája do septembra cestujú naprieč celým svetom. Chystáte sa aj vy do neďalekých európskych končín či dokonca ešte ďalej a nechcete zbytočne vyhadzovať stovky eur za drahé letenky? Potom si posvieťte na akčné ponuky od Wizzair, vďaka ktorým môžete cestovať už od 20 €!

Londýn za najnižšie ceny

Pravdou je, že v Anglicku zvyčajne nepanuje práve krásne počasie a často sa môžete stretnúť s dažďom a sychravým počasím, avšak mesto je to veľmi atraktívne a pre nás Slovákov obzvlášť, pretože je úplne iné, ako oblasti, na ktoré sme zvyknutí. Londýn disponuje prekrásnou novogotickou architektúrou, zábavnými parkmi, prírodou, ale aj lacnými obchodmi, v ktorých sa oplatí nakupovať predovšetkým oblečenie a módne doplnky. Ak už dlhšiu dobu plánujete cestu do Londýna, vydajte sa s Wizzair už teraz, letenky vás vyjdú na neuveriteľných 23 €.

Autor: commonswikimediaAutor: commonswikimedia

Majestátny Rím

Hlavné mestá všetkých európskych štátov sú neskutočne lákavé, pretože môžeme takmer s istotou povedať, že je každé úplne iné. Londýn je studený a dýcha históriou, Paríž je prototypom romantiky, Štokholm sa pýši nevšednou architektúrou a Rím napríklad kolosálnymi stavbami, krásnym počasím a temperamentným obyvateľstvom. Lákajú vás krásy hlavného mesta Talianska? Potom ho ešte dnes navštívte za senzačných 30 €.

Do mora na Bari

Už začiatkom mája sa prví nadšenci vydávajú do prímorských destinácií, kde môžu stráviť prvú letnú dovolenku. K najobľúbenejším miestam patrí tradične Taliansko, Grécko a grécke ostrovy, Španielsko a samozrejme Chorvátsko. Ak už tiež premýšľate o ceste za morom a plážami, vydajte sa za cenu 20 € na Bari, kde sa vám bude určite páčiť. Bari je prístavná oblasť Talianska, ktorá nie je najznámejšia, čo jej však neuberá na kráse. Oblasť turistom ponúka krásne ubytovanie, čisté pláže, teplé more a samozrejme množstvo vynikajúcich talianskych pochutín.

Cesta za romantikou

Túžite po dlhej zime a množstve únavnej práce po nejakých dňoch strávených s partnerom, kedy si spolu užijete tak vytúženú romantiku vo dvojici? Potom sa rozhodne vydajte ústrety najromantickejšiemu mestu Európy. Reč je o prekrásnych Benátkach, kde je najväčšia koncentrácia milencov vôbec. Talianske mesto, ležiace na vodných kanáloch, môžete navštíviť už za úžasných 20 €, samozrejme s nízko nákladovou spoločnosťou Wizzair.

Autor: commonswikimediaAutor: commonswikimedia

Článok Akčné letenky od Wizzair bol publikovaný 2. června 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...