Španielska Ibiza od 106 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, španielsko, ibiza, európa, more, príroda

Sponzorované odkazy:

Španielska Ibiza od 106 €

Jar plynie ako voda a my sa v posledných dňoch môžeme tešiť z takmer letných teplôt, ktoré zvádzajú k opaľovaniu sa a kúpaniu v neďalekých rybníkoch. Avšak ako to v Slovenskej republike býva, než si na slniečko a teplo stačíte zvyknúť, prídu opäť dažde a rapídne ochladenie, ktoré vás rýchlo vráti na zem a pripomenie vám, že žijete v Strednej Európe, nie v Stredomorí. Ak si chcete ale užiť minimálne týždeň jasnej oblohy a nachytať nejaký ten bronz, všetko nechajte a vydajte sa na prvú tohtoročnú prímorskú dovolenku už dnes. A kam, že to bude? No predsa na španielsku Ibizu, a to za bezkonkurenčných 106 €!

Letná sezóna sa pomaly, ale isto blíži, čoho sú si plne vedomé ako cestovné kancelárie, tak letecké spoločnosti. Preto sa nemôžete čudovať, že sa na internetových stránkach už objavujú prvé last minute zájazdy a akčné letenky do celého sveta. Jednou zo super májových akcií, ktoré by vás mohli naozaj dostať, sú letenky na Ibizu, ktoré ponúka spoločnosť ČSA za skvelých 106 €, vrátane spiatočného letu.

Prečo cestovať v máji?

A prečo by ste sa k moru mali vydať už teraz a nečakať do júna, prípadne na veľké prázdniny? Práve preto, že si užijete pokoj a odpočinok, ktorého sa v hlavnej sezóne rozhodne nedočkáte. V máji chodí k moru podstatne menej turistov, čo by pre vás malo byť rozhodujúce. Nie je nad to, mať pre seba takmer celú pláž a Čechov a Slovákov nestretávať na každom rohu. Ibiza je ostrovom známym ako jedna veľká párty, ak sa teda bojíte, že sa tu v máji budete nudiť, zachovajte chladnú hlavu. Miestni občania si na párty potrpia celoročne, preto o diskotéky núdza nebude.

Prečo ísť na Ibizu?

V tomto prípade by ste si skôr mali klásť otázku, prečo na Ibizu nejsť, lebo snáď neexistuje pádny argument tento skvostný ostrov nepoznať. Ibiza je jedným z najkrajších ostrovov vôbec a preto nie je divné, že ju navštevujú cudzinci z celého sveta, ale aj známe hollywoodske celebrity. Ibiza je ostrovom mnohých rozmanitostí, ktoré si zamilujete na prvý pohľad.

Čo vás okamžite dostane, je typická španielska príroda, ktorá je neuveriteľne bohatá, farebná, voňavá, skrátka dych berúca. Okrem rozkvitnutých stromov, paliem a olivovníkov sa tiež môžete tešiť na nádherný belostný piesok a priezračné more, ktoré zvádza aj k potápaniu. Ako ďalšie lákadlo nesmieme opomenúť príjemné ubytovanie, temperamentné, ale priateľské obyvateľstvo a v neposlednom rade vynikajúcu kuchyňu. V prípade, že by ste snáď mali pocit, že je tu nuda, vždy môžete zavítať do nejakého klubu či baru, kde vás cez deň aj večer privítajú vždy s otvorenou náručou.

Článok Španielska Ibiza od 106 € bol publikovaný 22. května 2014 v 07.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...