Last minute Canico

Tagy:  dovolenka, madeira, canico, lietanie, cestovanie, last minute, last minute letenky

Sponzorované odkazy:

Last minute Canico

Jar je síce krásnym obdobím, vďaka ktorému môžete po dlhej zime opäť športovať na čerstvom vzduchu, venčiť svojich domácich miláčikov a celkove sa venovať vonkajším aktivitám. Na čo si ale ešte budete musieť počkať, je opaľovanie a tiež kúpanie, ktoré v najbližšej dobe rozhodne na našom území nebude možné. Chýba vám slané more a nutne potrebujete načapovať trochu toho zdravého vitamínu D? Potom sa s lacnými letenkami vydajte napríklad na prekrásne Canico.

Canico nie je až tak známou lokalitou, a práve preto by vás mohlo nadchnúť. Iste, Sardínia, Korzika, Palermo a množstvo ďalších známych miest nikdy neomrzia, čo vám ale môže vadiť, sú davy turistov a nadšených rodiniek s deťmi, ktoré si nenechajú ujsť prvú príležitosť vypraviť sa k moru. Ak túžite po súkromí dych berúcich prírodných scenériách, potom sa vydajte práve na Canico.

Canico je malebnou oblasťou v okrese Santa Cruz na prekrásnom ostrove Madeira. Ten už je vám pravdepodobne známejší a možno ste ho už vďaka last minute letenkám niekedy navštívili. Madeira je všeobecne populárnym letoviskom, pretože leží blízko Afriky a pýši sa takmer celoročne úchvatným počasím a teplým oceánom. Preskúmajte portugalské ostrovy skrz na skrz a začnite práve s temperamentným Canico, ktoré v roku 2005 významne povýšilo na mesto s počtom obyvateľov necelých 12 tisíc.

V tomto mestečku sa môžete tešiť na dovolenku v prirodzenom slova zmysle. Ak ste si za roky zvykli na luxusné hotelové komplexy, potom pre vás oblasť nebude ideálna. V prípade, že sa radi ubytujete v príjemnom a romantickom apartmáne, milujete prechádzky promenádou a chcete sa kúpať v priezračnej vode, Canico je jasnou voľbou.

Možno by ste ľahko mohli nadobudnúť dojem, že vás mestečko bude nudiť. Ak by vám malomestská atmosféra po dlhšom čase nevyhovovala, môžete sa vypraviť do neďalekého hlavného mesta Funchal, s ktorým Canico prakticky susedí. Tu narazíte na bary, obchodné domy a celkové kultúrne vyžitie, ktoré je pre metropoly typické.

Ak chcete výrazne ušetriť na letenkách a vydať sa niekam, kde si užijete krásnu dovolenku za super ceny, pozrite sa na stránky Invia, ktoré ponúkajú last minute zájazdy na Madeiru už od skvelých 190 eur na osobu.

Akčné letenky ponúka pelikan.cz

Článok Last minute Canico bol publikovaný 14. května 2014 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...