Do Kene s Condor za 245 €

Tagy:  lacné letenky, keňa, condor, lietanie, cestovanie, afrika, dovolenka

Sponzorované odkazy:

Do Kene s Condor za 245 €

Cestovanie je obľúbeným koníčkom väčšiny ľudí na celom svete. Poznávanie nových krajín, objavovanie doposiaľ nepoznaných kultúr, ochutnávanie netradičných jedál a zoznamovanie sa s úplne novými ľuďmi, je skrátka atraktívne, a to úplne v akomkoľvek veku. Ak aj vy patríte k tým, ktorí doma nikdy dlho nezostanú, ale nechcete míňať peniaze za drahé letenky, vydajte sa do africkej Kene už za neuveriteľných 245 €.

Afrika ako taká rozhodne nepatrí k tým obľúbenejším kontinentom. Pre turistov je všeobecne podstatne lákavejšia exotická Južná Amerika či kultúrna kvetnatá Ázia. Avšak nájdu sa miesta, ktoré nie sú len pokryté bušou a ktoré rozhodne stoja za návštevu. Africký štát Keňa je jedným z nich.

Do Kene ešte dnes, autor: easysensusDo Kene ešte dnes, autor: easysensus

Keňa je prekrásnou krajinou, ktorá v sebe ukrýva toľko rozmanitosti, koľko si len viete predstaviť. Málokto by povedal, že práve v Afrike môžete stráviť príjemnú letnú dovolenku pri mori, a to so všetkým luxusom a exotikou. Keňa, ako prímorský štát neleží na rovníku a preto môžete zabudnúť na vyprahnuté púšte a sucho. Tu je veľa kvetov, paliem, nádherného vtáctva a predovšetkým smaragdovo sfarbené more. Čo sa ubytovania týka, v Keni si na svoje príde aj ten najnáročnejší cestovateľ. Ubytovať sa môžete v prímorských prírodných bungalovoch priamo na vode, v menšom rodinnom penzióne s krásnou záhradou a polpenziou alebo v luxusnom päť hviezdičkovom hoteli s all inclusive servisom a nádherným bazénom. Viete si snáď predstaviť väčší raj na zemi?

Lietajte lacno s CONDOR

Condor je nemeckou leteckou spoločnosťou, ktorej vznik sa datuje do roku 1955. Aerolinka teda patrí k tým starším a dozaista aj skúsenejším leteckým dopravcom, s ktorými sa rozhodne nemusíte báť cestovať. Dnešný názov Condor pochádza z roku 1970, do tej doby sa aerolínie volali Deutsche Flugdients GmbH. Od doby svojho vzniku spoločnosť Condor prepravila už vyše 200 miliónov cestujúcich a každoročne s ňou let absolvuje viac ako 7 miliónov nadšených turistov. Čo sa lacných leteniek týka, Condor s nimi nijako nehýri, ale len čo sa objaví zľava alebo významná akcia, zvyčajne naozaj stojí za to. Neváhajte teda a vydajte sa do prekrásnej Keni ešte dnes!

Cestujte lacno, autor: redeoCestujte lacno, autor: redeo

Článok Do Kene s Condor za 245 € bol publikovaný 6. května 2014 v 07.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...