Kanárske ostrovy s NIKI za 87 eur

Tagy:  lietanie, kanárske ostrovy, cestovanie, dovolenka, turistika, príroda, niki

Sponzorované odkazy:

Kanárske ostrovy s NIKI za 87 eur

Jar je ideálnym obdobím na prvú prímorskú dovolenku, pretože je všade minimum turistov a pritom teploty dosahujú už veľmi príjemných letných teplôt. Ak sa, vzhľadom k nepokojom, obávate Severnej Afriky, vydajte sa na ostrovy večnej jari, kde si rozhodne prídete na svoje. Kanárske ostrovy nikdy neurazia a vzhľadom k tomu, že letenku teraz kúpite od 87 €, prečo by ste zostávali doma?

Kanárske ostrovy sú veľmi populárnou lokalitou predovšetkým pre svoje príjemné jarné ovzdušie, ktoré si obľúbili v prvom rade tí turisti, ktorí si nepotrpia na horúčavy, ktoré sú typické pre rovníkové oblasti či taký Egypt. Výhodou Kanárskych ostrovov je tiež fakt, že ich môžete navštíviť prakticky po celý rok, lebo síce sa nedočkáte omračujúcich „štyridsiatok“, avšak rovnaké teploty tu panujú v januári aj v auguste.

Cestujte už dnes, autor: GCCestujte už dnes, autor: GC

Kanárske ostrovy sú okrem iného skvelou voľbou aj pre tých, čo nevydržia hodiny nehybne ležať pri bazéne a z dovolenky pri mori chcú mať niečo viac, než len opálené bikiny. Je jasné, že v tropickej destinácii toho veľa nezmôžete, avšak práve tu, kde sú teploty naozaj príjemné, si ostrovy môžete vychutnať na maximum a z pobytu si odviesť nezabudnuteľné zážitky. Cestovať môžete do vnútrozemia, pozrieť sa na hory, k jazerám, do chránených krajinných oblastí, do delfinária alebo sa len tak prechádzať prekrásnou a panenskou prírodou. Kanárske ostrovy sú skrátka pre aktívnych turistov všetkých vekových kategórií. Oslovte preto kamarátku, partnera alebo sa s celou rodinou na dovolenku vydajte už dnes, keď letenky stoja omračujúcich 87 €.

Cestujte lacno

Lacných leteniek je na trhu veľa, avšak musíte pozorne strážiť ponuky a byť stále v strehu, pretože ich platnosť je značne obmedzená. Jednou zo spoločností, ktorá často ponúka akciové lety, je letecký dopravca Niki, založený bývalým jazdcom formuly 1, Niki Laudom. Nízko nákladové aerolínie sa sústreďujú na akčné lety, vďaka ktorým sa za naozaj príjemné peniaze môžete pozrieť takmer po celom svete.

Kanárske ostrovy ľahko a lacno, autor: portugalskowebKanárske ostrovy ľahko a lacno, autor: portugalskoweb

Najlacnejšie letenky ponúka Pelikan.cz

Článok Kanárske ostrovy s NIKI za 87 eur bol publikovaný 29. dubna 2014 v 07.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...