First minute Maroko

Tagy:  first minute, lietanie, cestovanie, maroko, dovolenka, more, pobyt, ubytovanie

Sponzorované odkazy:

First minute Maroko

Na cestovanie nikdy nie je nevhodná doba, pretože vždy sa nájde destinácia alebo miesto na planéte, kde bude krásne aj vo chvíľach snehovej víchrice a mrazov. Skrátka a dobre, ak chcete ísť na dovolenku začiatkom jari, nemusíte si hľadať tie správne dôvody, skôr sa zamerajte na to, ako čo najviac ušetriť a pritom si užiť nezabudnuteľný po­byt.

Zimy a všetkého toho nečasu okolo máte už dosť a chcete si po dlhých studených mesiacoch poriadne prehriať stuhnuté telá? Potom sa samozrejme musíte vydať do prímorskej destinácie, kde si nielen oddýchnete, ale tiež nachytáte nejaký ten bronz a okúpete sa v teplom mori. Ideálnou voľbou pre jarné obdobie je napríklad majestátne Maroko, kde už panujú subtropické teploty a tunajší obyvatelia nadšene vítajú turistov z celého sveta.

Maroko ako úchvatná exotika

Maroko je úchvatnou krajinou s nezameniteľnou kultúrou, ktorá je pre nás Európanov extrémne lákavá a pútavá. Hneď ako sa do krajiny dostanete, okamžite si zamilujete jej pôvab a čistotu. Maroko je krajina orientálna a exotická, preto pre vás tunajšie prostredie bude od chladnej a neosobnej Európy, neskutočným rozdielom. Hneď pri výstupe z lietadla vás doslova ohromia typické letné teploty, následne si všimnete prekrásnych paliem, ktoré uvidíte na každom rohu, potom vás vrelými úsmevmi a otvorenou náručou privítajú tamojší občania. Následne sa ubytujete v prekrásnom luxusnom hoteli s taktiež orientálnou tematikou, potom sa okúpete v priezračnom mori a odpočiniete si na piesočnatej pláži a záverom nesmieme zabudnúť na vynikajúcu kuchyňu plnú nezameniteľného korenia, tureckého chleba a veľa zdravej zeleniny a chudého mäsa. No uznajte sami, či existuje pádny dôvod, prečo sa nevydať do Maroka.

Za krásami Maroka už dnes, autor: MuntyPixZa krásami Maroka už dnes, autor: MuntyPix

Maroko už za 350 €

First minute sú obľúbeným druhom zájazdov, pretože bývajú veľmi lacné a pritom pomerne luxusné. A prečo sú vlastne také výhodné? Lebo v tomto jarnom období nie je cestovanie za morom až také časté a tak sa cestovné kancelárie aj letecké spoločnosti snažia prinútiť turistov, aby zmenili svoj ​​názor a miesto v júli sa na dovolenku vydali už teraz. Teraz sa so Student agency môžete do krásneho Maroka pozrieť už za 350 €. V cene je 8 dní pobytu v luxusnom hoteli v Sud Bahia a samozrejme letenky.

Článok First minute Maroko bol publikovaný 2. dubna 2014 v 15.30 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...