Praha-New York-Manchester za 367 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, pamiatky, new york, amerika, manchester, praha, cena

Sponzorované odkazy:

Praha-New York-Manchester za 367 €

Na jar každý razom ožije po dlhej a nudnej zime a možno aj vy patríte k tým, ktorí majú zrazu neskutočnú chuť cestovať a zažiť niečo celkom nové. Európu má väčšina ľudí už precestovanú, čo ale láka snáď každého nadšeného turistu, je Amerika a jej tajomno. Využite jedinečnú príležitosť a vydajte so spoločnosťou American Airlines na zaujímavý let začínajúci v Prahe a končiaci v Manchestri.

New York za výhodnú cenu

Do New Yorku by sa za svoj život chcel pozrieť každý a rozhodne sa nie je čomu čudovať. Prakticky pätnásťmiliónové veľkomesto oplýva kultúrou, architektúrou, monštruóznymi stavbami a tiež módou, ktorá je pre ženy aj mužov z celého sveta veľmi dôležitá. New York je sám osebe zaujímavý už len preto, že je úplne odlišný od všetkých miest, a to nielen od tých európskych, ale aj amerických. Nikde na planéte zem nenájdete toľko mrakodrapov pokope a preto možno povedať, že je metropola naozaj niečím výnimočná.

Ak aj vás východné pobrežie USA tak láka, využite akčné ponuky spoločnosti American Airlines a vydajte sa za krásami New Yorku už teraz a to za neskutočných 367 €, s odletom priamo z letiska Václava Havla v Prahe. Do Ameriky si so sebou vezmite len to najnutnejšie a vydajte sa s prázdnymi kuframi. Tu sa totiž viac, než kdekoľvek inde oplatí, nakupovať vo veľkom oblečenie, doplnky aj šperky.

Vydajte sa do NYC, autor: epicxeroVydajte sa do NYC, autor: epicxero

Ak sa vám pošťastí do Ameriky pozrieť za tak úžasnú cenu, ktorá nie je ani 400 eur, možno by ste mohli zvážiť, či by nebolo výhodné precestovať viac miest naraz. V USA si preto nenechajte ujsť tiež úchvatné Chicago, hlavné mesto Ameriky, čiže Washington DC a ak sa vydáte o trochu ďalej, konkrétne do Kalifornie, navštívte samozrejme známe Los Angeles, San Francisco a tiež San Diego.

Z NY do Anglicka

Prečo by ste sa zo západnej pologule mali vracať rovno domov, keď sa môžete pozrieť do jedného z najimpozantnej­ších miest Európy, a to v cene letenky. Cestou z New Yorku sa zastavte v dych vyrážajúcom Manchestri, čo je jedno z najmodernejších európskych miest vôbec. Manchester je celkom iný, než typický Londýn. Nájdete tu na jednej strane urbanisticky vyspelú metropolu, avšak na druhej strane sa môžete tešiť z prekrásnej a bohatej histórie.

Manchester máte po ceste, autor: Stephan TammingaManchester máte po ceste, autor: Stephan Tamminga

Článok Praha-New York-Manchester za 367 € bol publikovaný 31. března 2014 v 07.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...