Letenky do 40 eur - cestujte za pár eur!

Tagy:  letenky do 40 eur, lacné letenky, lietanie, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Letenky do 40 eur - cestujte za pár eur!

Kto z nás by na otázku, či má rád cestovanie odpovedal, že táto aktivita nepatrí k jeho najobľúbenejším? Pravdepodobne nikto! Ako ľudia sme od prírody zvedaví, preto je prirodzené, že túžime spoznávať nové krajiny, ochutnávať zahraničné špeciality, objavovať kúzla historických artefaktov a v neposlednom rade stále dokola navštevovať prímorské lokality, ktorých sa nie a nie nabažiť. Avšak ako všetky koníčky, aj tento niečo stojí a treba podotknúť, že sa radí k tým najnákladnejším. Investovať do pobytu v luxusnom hoteli, do kúpy originálneho suveníru alebo prehliadky múzea sa oplatí, ale naozaj chcete vyhadzovať peniaze za predražené letenky? Inšpirujte sa akčnými letenkami do „40 eur“ a užite si nezabudnuteľnú jar a leto.

Na jar do Milána

Miláno je metropolou módy a štýlu, kde sa každoročne v období Fashion weekov schádzajú svetoví návrhári a najpopulárnejšie top modelky. A práve na jar si tu budete pripadať ako na jednej veľkej módnej prehliadke a pokiaľ vás po pár dňoch nové kolekcie odevov a topánok omrzia, môžete sa vydať spoznávať historickú časť mesta. Do talianskeho Milána so spoločnosťou Wizzair teraz odletíte za úchvatných 28 eur.

Cestujte za pár eur, autor: Dimitry BCestujte za pár eur, autor: Dimitry B

Leto v Anglicku a vo Francúzsku

Neviete, ktorú z európskych lokalít navštíviť a kde si užiť nezabudnuteľné leto? Možno si práve hovoríte, že vás studený Londýn alebo opozeraný Paríž už nebaví, ale ako v Anglicku, tak vo Francúzsku je nespočetné množstvo miest, kde ste rozhodne neboli a ktoré vám učarujú v priebehu niekoľkých sekúnd. So spoločnosťou EasyJet môžete koncom jari a začiatkom leta využiť akčných leteniek, kedy sa do Anglicka pozriete už za neuveriteľných 24 eur a do slnečného Francúzska za rovnakú cenu! Ak vás láka Holandsko, letenky do Amsterdamu zoženiete za krásnych 29 eur.

Akčné letenky do celej Európy

Veľmi akčné lety ponúka aj spoločnosť Skyscanner. Na výber máte napríklad Taliansko za 32 eur, Holandsko za 35 eur, Veľká Británia za 35 eur alebo Španielsko za 36 eur.

Obstarajte si letenky do „40 eur“, autor: marcp_dmozObstarajte si letenky do „40 eur“, autor: marcp_dmoz

Najlacnejšie letenky ponúka www.pelikan.cz

Článok Letenky do 40 eur - cestujte za pár eur! bol publikovaný 20. března 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...