Európa so Skyscanner za 40 eur

Tagy:  lietanie, Skyscanner, vyhľadávač, lietadlo, letisková doprava, cestovanie, zájazdy

Sponzorované odkazy:

Európa so Skyscanner za 40 eur

Vďaka nie príliš finančne priaznivej dobe, ktorá nás už nejaký ten piatok sužuje, sa väčšina ľudí snaží šetriť, ako sa to len dá. Veľa rodín sa obmedzilo na výletoch, niektorí zase preferujú lacnejšie potraviny a ďalší si napríklad neobstarávajú tak často novú garderóbu. Avšak málokto by sa chcel vzdať cestovania, ktoré je nielen úchvatným koníčkom, ale pre tvrdo pracujúcich ľudí, tiež akýmsi záchytným bodom a cieľom odpočinku, na ktorý sa tešia celý rok. Chcete sa aj tento rok v lete vydať k moru, ale nemáte príliš veľa peňazí na rozhadzovanie? Túto zdanlivo zamotanú situáciu vyriešia ľahko letenky do „40 eur“, ktoré zoženiete u leteckej spoločnosti Skyscanner.

O spoločnosti

Spoločnosť sa na trhu leteckých služieb objavuje už desať rokov a treba podotknúť, že si, podľa štatistík a referencií, vedie naozaj skvele. Nejde sa však o klasického dopravcu, ale o online vyhľadávače tých najlacnejších trás po celom svete. Sídla firmy by ste našli v Edinburgu a Singapure a čo sa jazykovej bariéry týka, tá vás rozhodne trápiť nemusí. Vyhľadávač je schopný komunikovať až v 25 jazykoch.

Lietajte lacno a bezpečne, autor: Sjort ProvoostLietajte lacno a bezpečne, autor: Sjort Provoost

Princíp vyhľadávača

Princíp vyhľadávača je úplne triviálny a pochopí ho aj malé dieťa. Hneď ako sa dostanete na stránky spoločnosti Skyscanner, okamžite budete oslovený s možnosťou vyhľadávania tých najlepších letových trás. Po zadaní vašich požiadaviek vám server nájde najlacnejšie letenky, poplatky, ale aj všetky autobusové spojenia, letiská, hotely a parkoviská. Ak by ste si z aktuálnej ponuky nevybrali, môžete ju každý deň aktualizovať a čakať na vhodnejšie či výhodnejšie akcie ku kúpe leteniek. Len ťažko si môžete predstaviť výhodnejší spôsob vyhľadávania leteniek, ktoré sa často pohybujú okolo 40 eur.

Letenky do „40 eur“

Vyhľadávač spoločnosti Skyscanner je preslávený svojimi skvelými službami, vďaka ktorým zoženiete letenky aj do 40 eur. V jesenných mesiacoch si môžete užiť napríklad eurovíkend v Paríži, Miláne či Barcelone s letenkami aj za 20 eur, čo je rozhodne viac ako výhodné. Teraz v lete, keď ľudia najčastejšie cestujú k moru, sa na Rhodos pozriete za 40 eur, na Sardíniu za 35 eur a napríklad do Madridu za 30 eur. Cestujte dôvtipne, cestujte so Scyscanner.

Článok Európa so Skyscanner za 40 eur bol publikovaný 19. března 2014 v 06.45 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...