Rezervácie leteniek na EasyJet

Tagy:  lacné letenky, akciové letenky, rezervácie leteniek, online rezervácie, easyJet

Sponzorované odkazy:

Rezervácie leteniek na EasyJet

Drvivá väčšina z nás už niekedy cestovala lietadlom a určite sa zhodneme na tom, že je to najpohodlnejší a najrýchlejší spôsob dopravy, aký si možno vybrať. Bohužiaľ ale aj tu platíme za čas a komfort, preto lietanie patrí tiež k najdrahšiemu spôsobu prepravy. Toho, ako často ľudia lietadlá využívajú a ako veľmi sú na nich v posledných desiatich rokoch závislí, sú si letecké spoločnosti vedomé a na základe vysokého dopytu vznikli nízko nákladové spoločnosti, ktoré vám poskytnú letenky takmer do všetkých európskych destinácií, ale aj do Afriky, Ázie, na Blízky Východ a niektoré aj za oceán a to za absolútne a bezkonkurenčne najnižšie ceny. Ako by sa vám páčilo navštíviť napríklad Londýn, Paríž alebo Rím za okolo 20 eur aj so spiatočným letom a vrátane všetkých letiskových poplatkov? Potom sa rozhodne informujte o spoločnosti EasyJet, vďaka ktorej môžete tieto a ďalšie atraktívne letenky získať z pohodlia domova za pár minút.

EasyJet a najlacnejšie letenky, autor: BlackBunkersEasyJet a najlacnejšie letenky, autor: BlackBunkers

Rezervácia online

Veľmi populárnym spôsobom rezervácie leteniek je samozrejme internet. V posledných rokoch sme si veľmi navykli využívať jeho akčných ponúk a to či už kupujeme oblečenie, elektroniku, pobytové zájazdy alebo práve letenky. Spoločnosť EasyJet je jednou z najobľúbenejších nízko nákladových spoločností v Európe a treba podotknúť, že si vďaka svojej rýchlosti a spoľahlivosti získava stále viac zákazníkov. Akonáhle sa pozriete na webové stránky EasyJet, nájdete prehľadné tabuľky a stĺpčeky ponúkajúce najrôznejšie služby od základných informácií po požičovne áut na letiskách. Vás budú však zaujímať predovšetkým rezervácie akčných leteniek. Na stránkach sa preto v prvom rade musíte zadarmo zaregistrovať a prihlásiť. Následne vyplníte jednoduché rezervačné údaje typu destinácie, dátum, čas, meno, adresu a podobne. Potom vám na emailovú adresu prídu všetky potrebné údaje a potvrdzovací kód k online rezervácii, bez ktorého objednávku nemožno odoslať. Za niekoľko minút, kedy doplníte chýbajúce údaje vám takisto na email prídu podmienky platby. Letenky možno uhradiť kartami Visa, MasterCard a Maestro, ale aj klasickým bankovým prevodom. Akonáhle všetky tieto základné kroky urobíte, nezabudnite si prichádzajúce letenky vytlačiť a môžete začať baliť.

Článok Rezervácie leteniek na EasyJet bol publikovaný 19. února 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...