Rezervácie leteniek na Wizzair

Tagy:  rezervácie leteniek, rezervácie online, telefonicky, stránky, spoločnosť, wizzair

Sponzorované odkazy:

Rezervácie leteniek na Wizzair

O tom, že je lietanie najpohodlnejším, najrýchlejším a predovšetkým najbezpečnejším druhom transportu, nie je pochýb. Stovky tisíc jedincov si prepravu lietadlom natoľko obľúbilo, že ju považuje dokonca za svoju záľubu a cestovanie do zahraničia si doslova užívajú. Ak aj vy patríte k tým, čo sa radi zoznámia s novými kultúrami, pozrú sa za teplom a slniečkom a v neposlednom rade túžia po nových zážitkoch, iste nechcete vyhadzovať tisíce za predražené letenky, ktoré neponúkajú žiadnu výhodu ani nadštandardné služby, oproti tým nízko nákladovým alebo akčným. Spoločnosť Wizzair je jednou z najpopulárnejších leteckých spoločností vôbec a to práve vďaka svojim lacným letenkám a spoľahlivosti. Pozrite sa, ako ľahko a rýchlo si z pohodlia domova môžete rezervovať letenky, kam len sa vám zachce. Prestaňte si život robiť ťažším, keď to je možné podstatne ľahšie.

Rezervácia leteniek na Wizzair je veľmi jednoduchá, autor: markyharkyRezervácia leteniek na Wizzair je veľmi jednoduchá, autor: markyharky

Rezervácie online

Rezervácie leteniek online, čiže priamo na stránkach spoločnosti Wizzair, je najrýchlejšou, najjednoduchšou a tiež najvýhodnejšou cestou. Stačí sa prihlásiť na stránky, samozrejme úplne zadarmo, a potom len kliknete na odkaz rezervácií, kde krok za krokom získate letenky do pár minút. V okamihu, keď zadáte destináciu, čas odletu a príletu, kontaktné údaje a počet cestujúcich, bude vám zaslaný jedinečný cestovný plán s kódom obsahujúcim všetky potrebné informácie a predovšetkým potvrdenie o vykonaní transakcie. Takto nemožno pochybovať o serióznosti firmy. Spolu s informáciami vám tiež príde prehľad celkovej ceny vrátane všetkých letiskových poplatkov a tax, vy tak budete presne vedieť, na koľko vás letenky vyjdú a či sú stále také akčné. V tomto bode možno letenky zrušiť, avšak okolité poplatky nikdy nie sú natoľko zavádzajúce, aby zdvihli cenu letenky na nevýhodnú sumu. Rezerváciu môže vykonať, podľa zákona, osoba staršia ako 18 rokov. Čo sa platieb kartou týka, využiť môžete Visa, Visa Elektron, MasterCard a Maestro. Letenky možno ale tiež uhradiť bankovým prevodom alebo priamo na špeciálny účet Wizz, u ktorého sa ale musíte dopredu bezplatne registrovať.

Rezervácie telefonicky

Letenky si okrem iného môžete objednať aj po telefóne. Tento spôsob je tiež rýchly pohodlný, preto si ho veľa cestujúcich obľúbilo. Na stránkach spoločnosti nájdete všetky kontakty k rezervácii leteniek, potom už len stačí vytočiť číslo a čakať na spojenie s telefónnou operátorkou. Ak by ste si kontakt pomýlili, rozhodne nestrácajte hlavu, ochotný personál Wizzair vás prepojí na požadovaného odborníka, ktorý s vami počas krátkeho rozhovoru vyrieši letenky a zodpovie vaše všetky otázky.

Článok Rezervácie leteniek na Wizzair bol publikovaný 20. února 2014 v 07.00 v rubrike Letenky, Lietadlá, Lietanie a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...