Kapverdy last minute už teraz!

Tagy:  dovolenka, kapverdy, Kapverdské ostrovy, portugalsko, kolónie, lietanie, lietadlo, last minute

Sponzorované odkazy:

Kapverdy last minute už teraz!

Najkrajšie obdobie zimy, čiže Vianoce, je za nami a teraz nás od hrejivých jarných lúčov a rozkvitnutých lúk delí ešte niekoľko studených mesiacov plných mrazu a pravdepodobne nepríjemného snehu. Ak tiež nie ste práve zimní tvorovia a nemôžete sa dočkať leta, neváhajte ísť slniečku a vysokým teplotám trochu naproti, lebo v Slovenskej republike sa ich v najbližšej dobe bohužiaľ nedočkáte. Jednou z najexkluzív­nejších ponúk sú teraz Kapverdské ostrovy, ktoré vás vo svojej hrejivej náruči privítajú za veľmi príjemné ceny. Stavte na last minute Kapverdy a užite si more a nekonečných pláží už dnes!

Kapverdy sa pýšia nevšednou krásou, ktorá sa nedá obyčajnými slovami ani opísať. Vďaka strategickej polohe sú nablízku Afričanom, Brazílčanom a samozrejme Portugalcom, ktorí ich po dlhé stáročia kolonizujú. A práve z toho dôvodu sa na Kapverdské ostrovy tak trochu zabudlo. Portugalci ich schovávali roky v ústraní a o cestovnom ruchu tak nemohla byť reč. Po ekonomickej stránke je súostrovie preto ľahko zanedbané a zaostalé, avšak táto separácia umožnila uchovanie dokonalej krajiny, priezračného mora a hlavne zamedzila urbanizáciu, ktorá by viedla k stavbám obrích mrakodrapov a luxusných hotelových komplexov, v ktorých vám síce nič nechýba, ale sami osebe ani trochu nezapadajú do tunajšej krajiny. Ak túžite po oddychu v bohom nedotknutej krajine a radi sa ubytujete skôr skromne a stroho, Kapverdy sú tým pravým pre vás.

Kapverdy sú dlho opomínanou kolóniou, autor: UltrapanavisionKapverdy sú dlho opomínanou kolóniou, autor: Ultrapanavision

Kapverdy Last minute

Doslova vás uchvátilo týchto pár riadkov, ktoré ospevujú krásy Kapverdských ostrovov a vy ste sa preto rozhodli ich navštíviť? Potom vás iste poteší fakt, že teraz sa na Kapverdy pozriete už za 615 € a to na neuveriteľných 9 dní. Spoločnosť Invia teraz ponúka tento pútavý zájazd, ktorý je ako stvorený na odpočinok od snehu a nepríjemného, chladného počasia v našej vlasti. Ubytovanie je v príjemnom troj hviezdičkovom hoteli a zahŕňa vynikajúce raňajky. Na izbe nájdete okrem iného klimatizáciu, minibar, telefón, chladničku, sociálne zariadenie a veľa ďalšieho. V recepcii hotela vám potom bude ponúknuté niekoľko kurzov a aktivít na spríjemnenie pobytu. K dispozícii je aj reštaurácia s výbornou miestnou aj zahraničnou kuchyňou. Hotel leží vo výbornej lokalite prakticky pri pláži, čiže sa vyhnete zdĺhavým cestám boľavým nohám.

Kapverdy a ich priezračné more, autor: IDS.photosKapverdy a ich priezračné more, autor: IDS.photos

Najlacnejšie letenky na Kapverdy ponúka www.pelikan.cz

Článok Kapverdy last minute už teraz! bol publikovaný 13. února 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...