Barbados s Air Berlin za 360 €

Tagy:  lietanie, barbados, karibik, dovolenka, január, február, air berlin, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

Barbados s Air Berlin za 360 €

Exotické dovolenky sú v tomto ročnom období a predovšetkým v januári a vo februári veľmi populárne, pretože v Stredomorských končinách je pomerne chladno a v našich oblastiach zúri pravá, nefalšovaná mrazivá zima. Ak sa aj vy chcete ohriať a vydať sa do krásnych zákutí našej planéty, vydajte sa na úchvatný ostrov Barbados, ktorý teraz môžete so spoločnosťou Air Berlin navštíviť za senzačných 360 €.

Barbados je najvýchodnejšie ležiaci ostrov Karibiku a málokto vie, že je to kráľovstvo, čo v oblastiach Strednej Ameriky nie je nijako obvyklé. Že to nie je klasická republika vám bude jasné hneď po príchode, pretože tunajší ľudia sú monarchii naklonení a patrične ju uctievajú. Ostrov sa pýši rozlohou 430 kilometrov štvorcových a až na pár výnimiek v podobe Mount Hillaby, dosahujúceho výšky okolo 350 metrov nad morom, ide o rýdzo nížinatú krajinu. Ostrov je preto úplne ideálny pre strávenie nefalšovanej prímorskej dovolenky plnej slnenia sa na pláži. Počasie je na ostrove tropické, s občasnými zrážkami. K jednej zo zaujímavostí patrí určite menší dažďový prales s mangánovými porastmi, ktorý sa pomaly, ale iste stáva obeťou výrubu dažďových pralesov. Ak ho teda chcete ešte vidieť, mali by ste sa s dovolenkou poponáhľať. Ostrov prevažne žije z vývozu cukrovej trstiny, ktorej je tu požehnane, postupom času sa však pridal ešte cestovný ruch a tiež bankovníctvo.

Barbados je prekrásnym miestom na odpočinok, autor: meglet127Barbados je prekrásnym miestom na odpočinok, autor: meglet127

Ak vás viac, než politický systém a stratifikácia krajiny zaujíma príroda, potom budete rozhodne nadšení, pretože Barbados je jedným z tých miest, ktoré možno s istotou považovať za raj na zemi. Pláže sú tu prevažne piesočné, more priezračné so smaragdovým nádychom, hotelové komplexy luxusné a miestni obyvatelia sú neuveriteľne ústretoví, preto tu dozaista prežijete tú najúchvatnejšiu dovolenku všetkých čias.

Cestujte s Air Berlin

Nemecká nízko nákladová spoločnosť Air Berlin nie je v leteckom priemysle žiadnym nováčikom, pretože bola založená v roku 1978 a to v nemeckom Berlíne, kde sídli aj dnes. Ďalšie jej významné základne sa potom nájdu aj v Hamburgu, Kolíne nad Rýnom, Düsseldorfe, Norimbergu a na Malorke. Aerolínie sa dlhšiu dobu sústredili iba na cestovanie naprieč Európou, preto ste s nimi mohli navštíviť významné mestá a tiež prímorské letoviská. Teraz sa ale špecializujú aj na zaoceánske lety, ktoré sú vďaka pravidelným technickým kontrolám a výborným recenziám bezpečné. Aj keď ide o nízko nákladovú spoločnosť, napriek tomu svojim pasažierom na palube lietadla ponúka nápoje a aj občerstvenie.

Na Barbados s Air Berlin, autor: loimereNa Barbados s Air Berlin, autor: loimere

Článok Barbados s Air Berlin za 360 € bol publikovaný 3. února 2014 v 12.00 v rubrike Letenky, Lietadlá, Lietanie a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...